Audiotech logo

Novation Circuit Tracks zaktualizowany do wersji 1.2

Aktualizacja 1.2 przynosi nowe sposoby aranżacji utworów za pomocą Novation Circuit Tracks.

Znajdź nowy sposób na budowanie swoich utworów za pomocą Circuit Tracks – aktualizacja firmware 1.2 poprawia możliwości aranżacji utworów i jego muzyczną wydajność.

Teraz możesz aranżować utwory łatwiej niż kiedykolwiek, zapisując stany wyciszenia ścieżek w Scenach. Przechowuj wyciszone stany ścieżek w Scenach, dzięki czemu możesz łatwiej aranżować ścieżki bez konieczności posiadania pustych patternów w projekcie.

Podążając śladami oryginalnego Circuita wprowadzonego w 2015 roku, Circuit Tracks potwierdza, że jest kolejnym etapem rozwoju w serii – dedykowanym już dla nowoczesnych twórców. Aktualizacja firmware’u 1.2 jeszcze bardziej przesuwa możliwości Circuit Tracks i usprawnia workflow przy tworzeniu muzyki.

 

Przypominamy równie, że drugie urządzenie z serii – Circuit Rhythm, również doczekało się nowej aktualizacji, która przynosi znaczące aktualizacje jego wydajności dzięki firmware 2.0.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors