Audiotech logo

Novation Circuit Rhythm – o wiele więcej niż sampler!

Novation Circiut Rhythm

Novation Circuit Rhythm – o wiele więcej niż sampler!

Tegoroczna premiera doskonałego Circuit Tracks solidnie namieszała w świecie grooveboxów, a już kolejny członek rodziny Circuit jest gotowy na swój debiut. Novation Circuit Rhythm uderza mocno w scenę hip-hopową pokaźną dawką nowych możliwości, prezentując się jako bezcenna maszyna do robienia beatów. Za jego pomocą możesz budować i kształtować unikalne rytmy, wykorzystując wysokiej jakości gotowe sample stworzone przez artystów, lub z łatwością tworząc własne próbki z różnych źródeł, nawet podczas występów na żywo.

Sampluję. Kleję. Gram.

Circuit Rhythm jest potężnym i wszechstronnym samplerem do tworzenia rytmów i wykonywania ich na żywo. Posiada prosty w obsłudze i niezwykle intuicyjny panel sterujący bez zbędnych wyświetlaczy, jak cała seria Circuit. Sercem tej maszyny jest natychmiastowe samplowanie, które przede wszystkim ułatwia realizację pomysłów podczas występów live. Nagrywaj dźwięki z płyt, syntezatorów, a nawet telefonu bezpośrednio na Circuit Rhythm poprzez wejścia audio. Odtwarzaj swoje próbki w dowolny sposób: tnąc prosto z gramofonu, wybijając rytm lub układając hipnotyzujące linie basowe i melodie.

Na pokładzie znajdziesz błyskawiczny sampler, z którym pobudzisz swoją kreatywność tworząc niezapomniane groovy. Osiem ścieżek, każda z 32 krokowymi sekwencjami, z możliwością łączenia ich do 256 kroków na ścieżkę. Wykorzystaj możliwość nagrywania mikrokroków wraz z parametrami prawdopodobieństwa i mutacji, aby rozbujać rytm odpowiednio dla Twojego stylu. Podkręć swoje występy na żywo soczysto brzmiącymi samplami, korzystając z wielu doskonałych efektów, w tym brzmieniem płyt winylowych i ich retro skratchami.

Kompaktowe wymiary, solidna obudowa, wejście na kartę microSD i wbudowana bateria pozwalają zabrać go ze sobą wszędzie. Posiada pełnowymiarowe złącza MIDI in, out, thru i analogowe sync out. Możliwość monitorowania na bieżąco poprzez wyjście słuchawkowe lub wyjścia audio. Dlatego sprawdzi się w każdej muzycznej sytuacji, którą możesz napotkać. Na koncertach, jak i w studiu.

Podobnie jak inne urządzenia Novation, Circuit Rhythm jest wspierany przez narzędzie Components. Korzystając z wersji przeglądarkowej lub samodzielnej aplikacji, użytkownicy mogą tworzyć własne patche, importować sample, tworzyć kopie zapasowe zawartości urządzenia i pobierać paczki autorstwa wyselekcjonowanych artystów.

Zarejestruj swój sampler aby uzyskać dostęp do nowych, darmowych instrumentów i efektów pojawiających się na Twoim koncie co 2-3 miesiące w ramach oferty Novation Sound Collective.

Więcej informacji na stronach:

https://novationmusic.com/

https://audiotechpro.pl/

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors