Audiotech logo

Novation Circuit – która wersja dla Ciebie?

Novation Circuit Tracks vs Circuit Rhythm

Novation Circuit jest z nami od 2015 roku, kiedy to zadebiutował pierwszy model. Ten wszechstronny groovebox, łączący funkcje syntezatora i samplera, szybko zyskał popularność wśród muzyków i producentów dzięki intuicyjnej obsłudze.

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania użytkowników, w lutym 2021 roku Novation wprowadziło na rynek Circuit Tracks. Ten model oferuje zaawansowane funkcje, takie jak dwa polifoniczne silniki syntezatorów, wbudowane efekty i rozszerzone możliwości sekwencjonowania. Kilka miesięcy później, bo w czerwcu 2021 roku, pojawił się Circuit Rhythm. Skoncentrowany na samplingu i sekwencjonowaniu model, daje użytkownikom zaawansowane narzędzia do tworzenia rytmów i manipulowania dźwiękami.

Oba modele – Circuit Tracks i Circuit Rhythm – zostały stworzone z myślą o różnych potrzebach muzyków i producentów Który z tych modeli będzie idealny dla Ciebie?

Circuit Rhythm jest idealnym narzędziem do tworzenia bitów w studiu oraz pracy nad kreatywnymi pomysłami, gdy tylko nadejdzie inspiracja. Nagrywaj dźwięki, graj perkusyjne rytmy, melodie lub tnij nagrane sample i buduj swoje bity za pomocą ultraszybkiego sekwencjonowania.

Inspiruj się i buduj mocne bity dzięki ośmiu wszechstronnym ścieżkom, z których każda posiada 32-krokowe patterny. Dodatkowo, możesz łączyć stworzone patterny, aby mieć możliwość programowania do 256 kroków na ścieżkę. Nagrywaj dźwięki bezpośrednio do Circuit Rhythm, a dzięki bezekranowemu workflow i błyskawicznemu sekwencerowi przekształcaj swoje sample i twórz bity bez zbędnych komplikacji. Z szeroką gamą zabójczych efektów, możesz nadać swoim dźwiękom nowe życie.

Sampling to serce Circuit Rhythm. Podłącz swój telefon, gramofon lub syntezator i nagrywaj bezpośrednio do urządzenia. Następnie precyzyjnie dostrój i edytuj stworzone sample, aby z łatwością tworzyć nowe bity.

Circuit Rhythm idealnie wpasuje się w każde studio dzięki pełnowymiarowym, pięciopinowym złączom MIDI IN, OUT, THRU oraz złączom synchronizacji i wejściu audio. Wbudowany akumulator i możliwość rozszerzenia pamięci poprzez gniazdo kart microSD oznacza, że możesz załadować swoje ulubione dźwięki i nigdy nie musisz przestawać tworzyć. Przekształć swoje sample w zabójcze bity dzięki doskonałemu samplerowi i automatowi perkusyjnemu.

Novation zawsze dostarcza innowacyjny sprzęt, aby wspierać Twoje twórcze wysiłki, a Circuit Tracks jest tego doskonałym przykładem. Idąc w ślady swojego poprzednika, Circuit Tracks czerpie to, co najlepsze z błyskawicznego workflow Circuita, jednocześnie oferując bardziej wyrafinowaną i kompaktową konstrukcję oraz nowe funkcje produkcyjne, które usprawniają proces tworzenia muzyki. Circuit Tracks został stworzony, aby pomóc Ci pracować instynktownie i błyskawicznie.

Circuit Tracks oferuje dwie udoskonalone polifoniczne ścieżki syntezatorów cyfrowych, dwie ścieżki MIDI i cztery ścieżki perkusyjne. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi i możliwości rozbudowy pamięci masowej, jest to idealny wybór do produkcji muzyki w podróży. Możesz tworzyć muzykę wszędzie tam, gdzie nadejdzie inspiracja, a także zapisywać i przywoływać duże biblioteki próbek i syntezatorów do swojego instrumentu. Funkcje prawdopodobieństwa kroków i mutacji patternów sprawiają, że Twoja muzyka będzie dynamiczna i pełna życia, a 32-krokowe patterny, synchronizacja i sceny umożliwiają komponowanie kompletnych utworów.

novation circuit tracks

Circuit Tracks został zaprojektowany z myślą o twórcach, którzy chcą tworzyć muzykę bez żadnych ograniczeń. Dzięki nowoczesnym funkcjom i kompaktowej konstrukcji, jest to narzędzie, które z pewnością znajdzie miejsce w każdym nowoczesnym studio i podczas każdej muzycznej podróży.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors