Audiotech logo

Novation Black Friday – wybrany asortyment taniej!

Dopalacz dla Waszych setupów! 
Od 14 listopada do 19 grudnia promocyjne ceny na asortyment Novation u naszych partnerów, których listę znajdziesz TUTAJ.

Co można zgarnąć?

Novation Circuit Tracks z góry z prawej
Novation Circuit Rhythm z lewej

Grooveboxy Novation Circuit Tracks i Novation Circuit Rhythm to przenośne (wbudowane akumulatory!) i mega intuicyjne, wielozadaniowe maszyny.

Circuit Tracks to 2 ścieżki z polifonicznym syntezatorem (pełna edycja na kompie), do tego 2 ścieżki sekwencji midi i 4 ścieżki perkusyjne (możesz wrzucać swoje sample na kartę microSD). Mnóstwo brzmień na start i duże możliwości dla tych, którzy sami lubią kręcić swoje brzmienie.

Circuit Rhythm to doskonały, przenośny sampler, wyposażony w arsenał efektów i rozwiązań, który pozwoli Wam na stworzenie ciekawego bitu w każdym miejscu i każdej porze. Dostajecie pakiet wielu sampli i brzmień do pobrania za darmo za pomocą Novation Components. W urządzeniu nagracie, potniecie i ułożycie dźwięki w nietuzinkowy sposób.

Kontrolor MIDI Novation Launchkey 88 Mk3

Oprócz tego, u naszych partnerów dostaniecie też klawiaturę Novation Launchkey 88 mk3 w obniżonej cenie.

Seria Launchkey od Novation to wsparcie producentów muzycznych korzystających z najpopularniejszych DAW. Userzy Abletona, Logic Pro, Cubase, a nawet Studio One, Reapera i Pro Tools otrzymują pomapowaną, pełnowymiarową i półważoną klawiaturę midi, która usprawni ich workflow. 

Fadery, potencjometry, pady z polifonicznym aftertouch i różne rozwiązania wspierające grę i kompozycję (między innymi: arpeggiator z trybem strum, tryb skal i akordów) zamknięte w dobrze wykonanej, 88-klawiszowej formie plus trochę ciekawego softu to pakiet, który daje każdemu właścicielowi Launchkey 88 mk3 świetny start w świecie nagrywania.

Przypominamy, sprzęt w obniżonych cenach jest do zgarnięcia do 19.12.2023 u naszych partnerów, których listę znajdziecie TUTAJ.

Dodatkowe info na stronach naszych produktów:

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors