Audiotech logo

Nagrywając The Wavys z preampami Focusrite

Razem z kanałem Headliner trafiamy do studia Electric Feel, gdzie nowy numer nagrywa duet The Wavys.

Główny realizator – Nick Mac (Post Malone, Travis Barker, 24K Goldn) przepuszcza wszystkie sygnały przez ISA One, aby skorzystać z jego układów opartych na transformatorach Lundahla, oryginalnie zaprojektowanych przez Ruperta Neve’a dla przedwzmacniacza ISA 110 i konsoli studyjnej Focusrite. Dzięki temu nagrane gitary i basy dostają dodatkowego charakteru i szlachetności.

Dodatkowo w trakcie overdubów mogli również skorzystać z Focusrite Clarett+ OctoPre i jego trybu Air, które dają całkowicie analogową symulację studyjnegom miksera Focusrite, które dodają więcej średnich i wysokich tonów. W tej konfiguracji Clarett+ OctoPre jest podpięty przez ADAT do głównego interfejsu, dzięki czemu rozszerza konfigurację z 2 do 10 kanałów wysokiej jakości wejść i wyjść.

ISA One to przedwzmacniacz mikrofonowo-instrumentalny z funkcją DI Box i monitoringu.

Focusrite Clarett+ OctoPre to ośmio-kanałowy przetwornik 24-bit/192kHz AD/DA dodatkowo wyposażony w osiem przedwzmacniaczy mikrofonowych i osiem wyjść liniowych. Bardzo dobrze brzmiące przedwzmacniacze mikrofonowe Focusrite z przełączanym trybem Air wydobywającym klarowne brzmienie zbliżone do klasycznych konstrukcji z kultowych stołów mikserskich Focusrite.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors