Audiotech logo

Mono czy stereo? Elastyczność Focusrite Scarlett 4i4 4gen w dowolnym środowisku

Mono czy stereo Focusrite Scarlett

Mono czy stereo? Focusrite Scarlett 4i4 4gen to interfejs audio, który pozwala na niecodzienne rozwiązania. Dzięki multitrackowym wejściom i wyjściom, urządzenie to pozwala na implementację rozwiązań audio w dowolnym środowisku studyjnym. Użytkownicy mogą cieszyć się elastycznością połączeń Hi-Z, liniowych oraz MIDI, co sprawia, że Scarlett 4i4 jest idealnym wyborem dla klawiszowców, gitarzystów, syntezatorowców a także…?

Ryland Russel, pokazał wyjątkowe zastosowania tego interfejsu w połączeniu z oprogramowaniem ProPresenter, co znacząco rozszerza jego funkcjonalność. W jego przystępnym, dziewięciominutowym tutorialu, Ryland krok po kroku pokazuje, jak efektywnie wykorzystać Scarlett 4i4 4gen, co czyni ten interfejs jeszcze bardziej atrakcyjnym wyborem.

Jedną z wielu zalet Scarlett 4i4 jest możliwość tworzenia dedykowanych miksów dla słuchawek, monitorów oraz wyjść liniowych. To umożliwia użytkownikom dostosowanie konfiguracji audio do specyfikacji sesji nagraniowej, zapewniając maksymalną kontrolę nad każdym detalem dźwięku.

Focusrite Scarlett 4i4 4th Gen w użyciu

Scarlett 4i4 4gen to nie tylko doskonałe narzędzie dla multiinstrumentalistów, ale również wszechstronne rozwiązanie dla każdego środowiska, gdzie kluczową rolę odgrywa jakość i elastyczność dźwięku.

Sprawdź jak Ryland Russel łączy Scarlett 4i4 4gen z ProPresenter

Uzyskaj więcej informacji i precyzyjną specyfikację Focusrite Scarlett 4i4 4th Gen

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors