Audiotech logo

MiniLab – Mega okazja!

MiniLab – Mega okazja!

Francuski producent Arturia ogłosił mega promocję na kontroler MiniLab MkII. Na promocję składa się kilka składników, także trzymajcie się krzeseł bo w tym przypadku… promocje łączą się!

W związku z promocją, została obniżona cena kontrolera do 429 zł, a dodatkowo producent w ramach swoich systemowych rozwiązań dokłada 3 najlepiej sprzedające się instrumenty i efekty o wartości ponad 400$ za darmo! Warto wspomnieć, iż bazowo w zestawie z kontrolerem MiniLab mkII znajduje się „niezbędnik” do rozpoczęcia pracy z produkcją muzyki: Ableton Live Lite, Analog Lab Intro, UVI Grand Piano. Całe oprogramowanie zostaje przypisane systemowo po zarejestrowaniu produktu po zakupie na stronie Arturia.com.

Ale ale! To jeszcze nie wszystko. Polski dystrybutor marki Arturia – firma Audiotech – dorzuca jeszcze gratis PEŁNĄ WERSJĘ cenionego oprogramowania ANALOG LAB! Aby skorzystać z tej dodatkowej okazji (trwającej do 31.10.2022) należy wypełnić TEN FORMULARZ, po zakupie kontrolera u autoryzowanego partnera, którego listę możecie znaleźć TUTAJ.

MiniLab, Mega okazja 1

Reasumując, w takim zestawie dostajecie:

  • MiniLab MkII – 25-klawiszowy kompaktowy kontroler MIDI z padami i enkoderami;
  • Ableton Live Lite – Jeden z najpopularniejszych programów DAW, z dziesiątkami instrumentów i efektów dla dowolnego stylu produkcji muzycznej;
  • UVI Grand Piano – brzmienia fortepianu Steinway Model D, profesjonalnie zsamplowany specjalnie dla Ciebie;
  • Mini V (bonus od Arturia) – Ultra-grube basy i rozgrzane do czerwoności leady; kultowy syntezator odrodzony w najdrobniejszych szczegółach;
  • Stage-73 V (bonus od Arturia) – Ponadczasowe metaliczne dźwięki pianina elektrycznego Rhodes, autentyczne i głębokie;
  • Rev PLATE-140 (bonus od Arturia) – Pożądana jednostka studyjna, która łączy analogowy przedwzmacniacz z bujnym pogłosem;
  • Pełna wersja Analog Lab (bonus od polskiego dystrybutora – Audiotech) – tysiące wysokiej jakości brzmień pochodzących z wielokrotnie nagradzanej V Collection, od klasycznych instrumentów klawiszowych po nowoczesne syntezatory.

Tak świetnej okazji jeszcze nie było… i to w tej cenie! Po prostu MiniLab – Mega okazja! Zatem korzystajcie! ????

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors