Audiotech logo

Mega oferta na system odsłuchowy

Mega oferta na system odsłuchowy

Czas na wyższy poziom monitoringu sygnału audio w Twoim studio. Profesjonalny monitor odsłuchowy to nie wszystko, jest wiele czynników które wpływa na prawidłowe stanowisko odsłuchowe. Jednym z nich jest izolacja akustyczna od podłoża na którym postawisz swój głośnik. Teraz masz mega okazję na wyższy poziom odsłuchu. Kupując profesjonalne monitory odsłuchowe Eve Audio SC307, dostajesz izolatory IsoAcoustics ISO-L8R430 warte 980 zł GRATIS!

Monitory Eve Audio SC307 to model uznany wśród profesjonalistów. Jest to konstrukcja trójdrożna z przetwornikiem AMT (Air Motion Transfomer) na głośniku wysokotonowym i bas refleksem z tyłu.

Materiały EVE Audio pochodzą od najlepszych dostawców i są wysokiej jakości. Cała kontrola jakości wykonywana jest indywidualnie w berlińskiej fabryce przed wysyłką. Dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz produkt najwyższej jakości. Głośniki niskotonowe SilverCone z powłoką szklaną o sztywnej strukturze plastra miodu są precyzyjnie dopasowywane do driverów wysoko tonowych Air Motion, zapewniając wyjątkowy głośnik z najlepszą możliwą reprodukcją dźwięku. W połączeniu z zaawansowaną elektroniką DSP, będziesz miał precyzyjną kontrolę nad ustawieniami głośności, wyborem filtrów, symetrią głośników, dostosowaniem fazowym, a wszystko to za pomocą prostego pokrętła na panelu przednim.

Koniec z manipulowaniem przy pomocy śrubokrętów w trudno dostępnych miejscach w warunkach słabego oświetlenia.

Użytkownicy

Stojaki izolacyjne ISO-L8R430 zostały zaprojektowane dla dużych monitorów studyjnych i wzmacniaczy gitarowych i basowych.

Opatentowany system izolacyjny IsoAcoustics zapewnia doskonałą izolację od powierzchni nośnej. Izolatory zarządzają energią głośnika, aby zredukować drgania rezonujące przez powierzchnię nośną w celu wyeliminowania dysonansowych dźwięków w obszarze odsłuchowym.

Odbicia wewnętrzne to wibracje odbijające obudowę głośnika, co powoduje zjawisko tzw. „smużenia”. Smużenie jest wynikiem artefaktów replikowanych w obu kanałach, które są postrzegane jako znajdujące się pośrodku, powoduje zachwianie się obrazu stereo. Izolatory IA redukują wewnętrzne odbicia,

aby wyeliminować efekt smużenia . Rezultatem jest ulepszony stereofoniczny obraz naturalnego dźwięku przestrzennego.

Sprawdź izolatory w akcji

Nie zwlekaj skorzystaj z oferty na profesjonalny odsłuch!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors