Audiotech logo

M Update – Waldorf M zaktualizowany do wersji V1.10

Od ponad 30 lat niemiecka marka Waldorf jest synonimem najwyższej jakości syntezatorów. Od momentu założenia, producent nieustannie rozwija swoje technologie, eksperymentując z różnorodnymi rodzajami i algorytmami syntezy. Od syntezy analogowej, przez wavetable, FM, aż po granularną, Waldorf łączy te technologie w swoich flagowych modelach Quantum i Iridium.

Waldorf M doczekał się aktualizacji, która wprowadza szereg nowych funkcji. Teraz oferuje prostą obsługę MPE, trzeci tryb oscylatoraalgorytmiczny, który udostępnia nowe przebiegi i modele oscylatorów. Ulepszono również możliwości modulacji dodatkowych parametrów filtrów cyfrowych oraz poprawiono wydajność DSP. Dodatkowo, filtry FM w trybie nowoczesnym zostały usprawnione, a zegar MIDI Slave jest teraz znacznie stabilniejszy.

Aktualizacja jest darmowa, znajdziesz ją na swoim koncie “My Waldorf” a następnie w zakładce “My Hardware”

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors