Audiotech logo

Lecznicza siła rytmu – kompaktowy sampler od Novation

Novation Circuit Rhythm to kompaktowy sampler brytyjskiej marki. Podstawą serii Circuit jest kreatywny interfejs użytkownika – rezygnacja z ekranu i oparcie workflow na pamięci mięśniowej. Dodajcie do tego wysoką jakość dźwięku, zmienną długość ścieżek i Circuit Rhythm stanowi świetną bazę do nowoczesnych bitów w pozbawionym kompa setupie. Oprócz tego pełnowymiarowe porty MIDI, 4h pracy na wbudowanym akumulatorze, łatwy sampling, a do tego funkcjonalny edytor Novation Components i mnóstwo brzmień na start.

Seria Circuit robiła furorę na tegorocznej edycji Festiwalu Soundedit

Sprawdźcie ten sound: poniżej antywirusowy materiał audiowizualny, prosto z Syberii, od Cage Unlimited – to YouTuber, doktor nauk rytmicznych, specjalizacja: Novation Circuit Rhythm (kanał koniecznie do sprawdzenia!). 

Gremium badawcze Audiotechu na grypę poleca okład z gorących sekwencji. 

Breaki nasuwające skojarzenia z brzmieniem z okolic przełomu millenium – na świecie reprezentowanym przez np. The Crystal Method, a w Polsce wówczas głośno to grała ekipa Break Sabbath (pozdrawiamy!). 

Klikajcie, zobaczcie, posłuchajcie – tłuste brzmienie prosto z wyjść liniowych Novation Circuit Rhythm:

Seria Novation Circuit jest dostępna w promocyjnych cenach jeszcze przez jakiś czas – sprawdzajcie TUTAJ, u Naszych Partnerów.

Więcej informacji o serii Circuit poniżej, na stronach produktów:

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors