Audiotech logo

Launchpad Mini oraz X otrzymują update do wersji 2.0

Launchpad Mini oraz X otrzymują update do wersji 2.0

Aktualizacja firmware 2.0 przynosi więcej możliwości personalizacji i niezliczone nowe opcje do dwóch urządzeń Novation – Launchpada Mini i Launchpada X.

launchpad mini & x 2.0

Uwolnij nowe możliwości i dostosuj swojego Launchpada Mini [MK3] i Launchpada X [MK3] jak nigdy dotąd, dzięki aktualizacji firmware’u do wersji 2.0.

Firmware 2.0 wprowadza ekscytujący widżet klawiszy Custom Mode. Teraz będzie łatwiej utrzymać Ci tempo w trakcie pracy przypisując istotne skróty DAW za pomocą Novation Components – wszystko dla szybszego, bardziej intuicyjnego workflow i nieskończonych opcji kreatywnych. Pozostań skupiony na rozwijaniu swoich muzycznych pomysłów z łatwością.

Z Launchpad X [MK3], możesz teraz pójść jeszcze dalej z dodatkowymi 4 Custom Modes, dając w sumie 8 slotów na Custom mode, aby eksperymentować z nowymi dodatkami do Custom mode i zabrać swoją muzykę w nowe miejsca.

launchpad mini & x 2.0 body 3

Novation Launchpad X to 64-padowy kontroler MIDI przeznaczony do kontrolowania Ableton Live. Zawiera wszystko, co jest potrzebne do produkcji muzyki. Wyposażono go w duże, bardzo czułe pady RGB, dynamiczne tryby Note i Scale oraz kontrolery miksowania.

Kontroler Novation Launchpad Mini Mk3 to najbardziej kompaktowy i przenośny kontroler MIDI w układzie przycisków 64 RGB. Oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć występować z użyciem programu Ableton Live. Zacznij tworzyć i wykonywać utwory w Ableton Live bez względu na to gdzie jesteś.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors