Audiotech logo

Logiczny wybór. Kontrolery Launchpad i Logic Pro 10.6.

Launchpad Pro [MK3] staje się najpełniej zintegrowanym kontrolerem opartym na siatce padów dla Logic Pro, i nie tylko.

Firma Apple wypuściła Logic Pro 10.6, aktualizację dla popularnego programu do produkcji muzyki, która rozbudowuje nowe funkcje wprowadzone wcześniej w 2020 r. Technicy Novation blisko współpracowali z Apple aby usprawnić pracę swoich produktów z tą platformą DAW. Owocem ich wspólnych starań jest rozwój integracji Launchpada Pro [MK3], który teraz wykorzystuje wszystkie funkcje trybu Live Loops, czyli zaprojektowanego do występów live widoku opartego na komórkach. Kolejną nowością jest ulepszenie integracji Live Loops z Launchpadem X i Mini [MK3].

Live Loops & Launchpad Pro [MK3]

Launchpad Pro [MK3] jest najpełniej zintegrowanym kontrolerem opartym na siatce padów dla Logic Pro, dającym kontrolę nad widokiem Live Loops. Odpalaj właściwe komórki, nawiguj po projektach z łatwością i jeszcze szybciej graj i produkuj. Twórz błyskawicznie z użyciem trybów Note i Chord I nagrywaj prosto na siatce z możliwością wyciszania, solowania, uzbrajania i zatrzymywania śladów z poziomu Launchpada. Dedykowane przyciski pozwalają na czyszczenie I duplikowanie komórek ooraz kwantyzację nut – wszystko za pomocą kilku przycisków, bez dotykania myszki.

Z kolei tryby Custom pozwolą Ci sterować wybranymi parametrami instrumentów i efektów, jak i tworzyć spersonalizowane kombinacje drumpadów i czułych na velocity faderów. Tryby Custom są tworzone z pomocą Novation Components, darmowego narzędzia dostępnego przez Google Chrome lub aplikację standalone.

Żaden inny kontroler MIDI nie oferuje takiego poziomu integracji z trybem Live Loops.
Launchpad Pro pojawił się teraz na stronie produktowej Logic’a Pro, co pokazuje jak znacząca jest ta aktualizacja.

Launchpad X i Launchpad Mini [MK3]

W Logic Pro 10.6 kontrolery Launchpad nie muszą zostać obrócone aby poprawnie wyświetlać widok Live Loops, jak to było w wersji 10.5. Jednakże w preferencjach Logica można znaleźć ustawienie orientacji, które pozwala wybrać pionowy lub poziomy układ w zależności od preferencji.

Link do strony produktowej Logic Pro: https://www.apple.com/logic-pro/

Więcej na temat współpracy Launchpadów z Logic Pro: https://novationmusic.com/en/logic-pro-launchpad-live-loops

Poznaj kontrolery Launch.

O różnych wymiarach, ale uniwersalnie ogromnych możliwościach.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors