Audiotech logo

Lata pracy z EVE Audio – relacja z PRL Studio w Warszawie

PRL Studio działa w obecnej formie od 2004 roku w Warszawie i od początku swojej działalności ma możliwość realizować najciekawsze produkcje z kraju i zagranicy. Stołeczną ekipę można ogólnie określić mianem domu produkcyjnego, gdyż zakres ich działań jest bardzo szeroki. Jedną ze specjalności ekipy PRL jest realizacja polskich dubbingów do gier i filmów. Jeśli chodzi o produkcje gamingowe: The Last of Us, Wiedźmin 3, seria Call of Duty, seria Uncharted – to tylko ułamek osiągnięć warszawskiego studia. Polskie głosy bohaterów których pokochaliście zostały nagrane i wyprodukowane w przestrzeniach studia przy ulicy Dominikańskiej.

Ostatnio mieliśmy przyjemność odwiedzić Antona, jednego z realizatorów dźwięku pracujących dla Studia PRL. Zza kulis zobaczyliśmy jak zaprojektowany został setup we wszystkich przestrzeniach do produkcji audio w stołecznym studiu. Ekipa z Dominikańskiej wybrała EVE Audio jako swoje odsłuchy. W setupie pracującym w systemach dźwięku przestrzennego Anton skompilował konstrukcje trójdrożne, wspierając je subwooferem i monitorami dwudrożnymi. 

Sami posłuchajcie co do powiedzenia ma profesjonalista, który od lat pracuje ze sprzętem 
EVE Audio:

Wpadajcie TUTAJ po trochę więcej informacji o berlińskiej marce.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors