Audiotech logo

KRK Classic 7 i 8 – nowe klasyki odsłuchu!

KRK CLASSIC 7 i 8 – NOWE KLASYKI ODSŁUCHU

Opierając się na doświadczeniu KRK w zakresie dokładności reprodukcji dźwiękowej, nowe aktywne monitory studyjne KRK CLASSIC 7 oraz CLASSIC 8 zawierają ponad 30 lat innowacji od wiodącego światowego producenta monitorów studyjnych. Zapożyczając koncepcje z poprzednich linii ROKIT – jedne z najczęściej używanych monitorów studyjnych na świecie, seria CLASSIC domyślnie wykorzystuje nowe rozwiązanie dające płaską reprodukcję częstotliwości, co przekłada się na dokładniejsze miksy. Dzięki opcjonalnej możliwości włączenia wzmocnienia basów +2 dB, mogą również zapewnić brzmienie, które twórcy muzyki na całym świecie kochają od lat.

Dzięki dwóm nowym modelom, seria powiększyła się do trzech modeli: z 5″, 7″ oraz 8″ wooferem. Dzięki temu, każdy może wybrać odpowiedni model do przestrzeni, w której pracuje z dźwiękiem. To co, który klasyk dla Ciebie?

KRK Classic 8 2

Sprawdź wszystkie modele monitorów odsłuchowych z serii Classic >>>TUTAJ!<<<

DOSTĘPNOŚC PRZEWIDZIANA NA WRZESIEŃ 2021

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors