Audiotech logo

Konfiguracja Dante Controller i Focusrite RedNet

Focusrite RedNet i Dante Controller w praktyce.

Uczniowie Brytyjskiej London Collage of music przygotowali ciekawy film, z którego w łatwy i szybki sposób można dowiedzieć się w jaki sposób skonfigurować połączenia w studio.

Studio oparte o konsoletę analogową przetworniki AD/DA RedNet oraz system rejestracji ProTools HDX przy użyciu sieci DANTE to łatwy i przyjazny sposób pracy.

Zarządzanie sygnałami audio, zegarem oraz łatwy dostęp do urządzeń z każdego miejsca w studio to tylko kilka z najważniejszych atutów przetworników Focusrite RedNet.

London Collage of Music słynie z zastosowania nowych rozwiązań technologicznych. Ich pracownie są świetnie wyposażone między innymi w konsolety Solid State Logic, przetworniki Focusrite RedNet oraz systemy nagraniowe ProTools HDX. Wszystkie pracownie, reżyserki i studia są spięte w sieć DANTE w związku z czym wszystkie sygnały są dostępne z każdego miejsca.

 

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors