Audiotech logo

Kompletny przewodnik po kieszonkowych syntezatorach od teenage engineering pocket operators

teenage engineering Pocket Operators to seria małych, kieszonkowych syntezatorów, które skradły serca wielu syntezatorowych maniaków. Jednak niech ich niewielki rozmiar cię nie zwiedzie, ponieważ są bardzo funkcjonalne i potrafią naprawdę potężnie zabrzmieć! Każdy Pocket Operator udostępnia indywidualne dla siebie brzmienia i specyficzne funkcje, jednak ogólna funkcjonalność i filozofia pracy jest zbliżona we wszystkich modelach, co powoduje że korzystanie z całej serii jest bardzo intuicyjne!

To idealny sprzęt dla osoby osoby chcącej wejść w świat syntezy, fana brzmienia lo-fi, czy jako prezent dla syntezatorowego geeka!

Na całą serię składa się 12 różnych modeli. Jeżeli pierwszy raz masz do czynienia z tymi syntezatorami, to po to właśnie powstał poniższy film, który w rewelacyjny sposób przeprowadzi cię przez świat kompaktowych syntezatorów od teenage engineering!

Więcej informacji na temat konkretnego modelu pocket operator od teenage engineering znajdziecie klikając poniżej. Miłego!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors