Audiotech logo

Klasyczna muzyka, nowoczesne rozwiązania z Novation Circuit Rhythm

Novation Circuit Rhythm

Novation Circuit Rhythm to sampler i sekwencer, który może wydawać się zarezerwowany wyłącznie dla świata DJ-ów i producentów muzyki elektronicznej. Jednakże, to wszechstronne narzędzie oferuje znacznie więcej niż tylko nowoczesne brzmienia. Z jego pomocą każdy może tworzyć muzykę, niezależnie od gatunku.

Wyposażony w pełnowymiarowe porty MIDI, Circuit Rhythm umożliwia łatwe połączenie z innymi instrumentami i sprzętem studyjnym. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, który zapewnia do 4 godzin pracy, jest również idealnym towarzyszem dla muzyków w ruchu. Proces samplowania dźwięków jest intuicyjny, co ułatwia szybkie i efektywne tworzenie, a funkcjonalny edytor Novation Components pozwala na edycję i personalizację dźwięku.

Jedną z osób, które w pełni wykorzystują możliwości tego urządzenia, jest Nahre Sol. Pomimo swojego tradycyjnego wykształcenia muzycznego zdobytego w prestiżowych instytucjach takich jak Juilliard School i The Royal Conservatory of Music w Toronto, Sol zdecydowanie nie boi się wyjść poza ustalone ramy. Swoim unikalnym podejściem i otwartością na eksperymenty, stale przesuwa granice w muzyce, nadając tej formie artystycznej swój własny, charakterystyczny styl.

Novation Circuit

Warto również dodać, że seria Circuit od Novation nie ogranicza się jedynie do modelu Rhythm. W jej skład wchodzi także Circuit Tracks, który na pierwszy rzut oka może wydawać się bardzo podobny do swojego rodzeństwa. Jednak różnice w funkcjonalnościach obu urządzeń są znaczące i dostosowane do różnorodnych potrzeb użytkowników. Aby dowiedzieć się więcej o modelu Circuit Tracks i jego unikalnych cechach kliknij TUTAJ.

Sprawdź video, w którym Nahre Sol dzieli się swoimi doświadczeniami z Circuit Rhythm, pokazując, jak to narzędzie pomaga w kształtowaniu jej artystycznej wizji.

Pełny wywiad oraz darmowe sample od Nahre Sol dostępne są pod TYM LINKIEM.

Więcej informacji na temat Novation Circuit Tracks i Novation Circuit Rhythm znajdziesz na poniższych kartach produktowych.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors