Audiotech logo

Jan Smoczyński „Teoria Kwantowa” – warsztat z Hybryda Studio/Scena do obejrzenia na YouTube!

Waldorf od ponad 30 lat jest synonimem wysokiej jakości syntezatorów. Od momentu powstania producent skutecznie rozwija swoją technologię eksperymentując ze wszystkimi dostępnymi rodzajami i algorytmami syntezy – od analogowej przez wavetable, FM aż do granularnej – łącząc większość z nich w swoich flagowych syntezatorach Quantum i Iridium. I to właśnie na flagowcach skupił się Jan Smoczyński podczas warsztatów Hybryda Studio/Scena, na których codziennie pracuje i które zna na wylot. Zobaczcie dlaczego są to naprawdę genialne i rozbudzające kreatywność instrumenty, które sprawdzą się w rękach zarówno instrumentalistów jak i eksperymentalnych sound designerów.

Jan Smoczyński to polski pianista, multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny, realizator dźwięku. Związany z wytwórnią Kayax.

Współpracował z takimi artystami jak: Bobby McFerrin, Gil Goldstein, Ewa Bem, Lora Szafran, Agą Zaryan, Tomasz Szukalski, Tomasz Stańko, Zbigniew Namysłowski, Henryk Miśkiewicz, David Murray, Don Blackman, Andrzej Cudzich, Jacek Kochan, Andrzej Olejniczak, Kayah, Moniką Bródką, Anną Marią Jopek, Anią Wyszkoni czy Bovską.

Laureat nagrody Fryderyk 2017 za płytę Martyny Jakubowicz – „Prosta Piosenka” w kategorii Muzyka Źródeł.

Na stałe, w charakterze kierownika muzycznego pracuje w zespołach: owca, Kamil Bednarek, Agnieszka Musiał, Urszula Dudziak Superband, Kayah Transoriental Orchestra oraz Bovska.

Jan poprowadził warsztat pt. „Teoria Kwantowa”, prezentujący możliwości sound designerskie syntezatorów Waldorf Quantum i Iridium. Włączajcie i chłońcie! 🙂

Więcej informacji o syntezatorach Waldorf Quantum oraz Iridium poniżej. Miłego!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors