Audiotech logo

Jak brzmi WesAudio ngBusComp?

Seria ng od WesAudio to rozbudowane urządzenia rackowe jak sama nazwa wskazuje – nowej generacji. ngBusComp to z jednej strony dobrze znany kompresor szyn sumujących, ale jak ma w zwyczaju WesAudio – ze swoim ciekawym, nowoczesnym twistem.

Postanowiliśmy sami sprawdzić jak w warunkach bojowych sprawuje się kompresor WesAudio ngBusComp i jak jego wszystkie funkcje zadziałają na różnych gatunkach muzycznych oraz na pojedynczych śladach. Dzięki szybkiej opcji porównania (trzy ustawienia A/B/C) oraz pokrętle miks można z łatwością ustawić najbardziej ekstremalne ustawienia, żeby dodać konkretną potrzebną teksturę, a możliwość załączenia dodatkowego transformatora na wyjścia daje również dodatkowy charakter – to „magiczne coś” przy finalizacji utworu. Oprócz tego trzeba pamiętać, że kompresor może działać zarówno w trybie stereofonicznym, jak i M/S oraz Dual Mono, a wszystko można sterować z poziomu wtyczki i swojego programu DAW, ale przy okazji tworząc automatykę fizycznymi pokrętłami urządzenia. Jednym słowem – wygoda.

Do testu użyliśmy kilku źródeł – sumę utworu elektronicznego, sumę utworu jazzowego, sumę bębnów oraz pojedynczy wokal. Poniżej możecie sprawdzić wszystkie cztery i sprawdzić choć ułamek możliwości WesAudio ngBusComp.

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem najlepiej kontaktować się z Piotrem Polakiem mailowo ([email protected]) lub telefonicznie pod numerem 604-144-664.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors