Audiotech logo

IsoAcoustics V120 w studiu masteringowym Michaela Romanowskiego!

Trzykrotny laureat nagrody Grammy, inżynier masteringu, Michael Romanowski, jest jednym z liderów jeżeli chodzi o miksowanie i mastering dźwięku immersyjnego. W 2018 roku zbudował od podstaw nowe studio, które rok później zostało nominowane do nagrody TEC Award za najlepszy projekt studyjny.

Romanowski od dawna korzysta z produktów IsoAcoustics, zarówno w swoim studiu, jak i w domu. Dodatkowo jest bardzo zadowolony po tym, jak głośniki w jego studiu Coast Mastering zostały zaktualizowane o mocowania wibroizolujące IsoAcoustics V120. Mocowania te zainstalowano, montując je do szyny montażowej za pomocą nakrętki kanałowej Unistrut. Monitory Neumann są mocowane do V120 za pomocą adaptera U-Bracket, które IsoAcoustics również ma w ofercie.

Posłuchajcie samego mistrza:

„Nowe mocowania fantastycznie utrzymują głośnik oraz źródła dźwięku i wibracji, bez zabarwienia innych głośników zamontowanych na tych samych szynach. Fantastycznie! Znowu kolejny home run dla IsoAcoustics. Składają wielkie obietnice dotyczące poprawy brzmienia i szczegółowości i spełniają te oczekiwania. Żadna ilość oprogramowania do dostrajania pomieszczenia lub kompensacji nie jest w stanie rozwiązać podstawowych problemów związanych z wibracjami. Izolatory te powinny znajdować się w każdym systemie jeszcze przed przystąpieniem do strojenia pomieszczenia. Dobra robota IsoAcoustics! Kolejny świetny produkt!

Mocowanie IsoAcoustics V120 to wibroizolujący uchwyt ścienny i sufitowy, który posiada unikalny, niskoprofilowy moduł izolacyjny, oferujący uznaną wibroizolację, z której słynie IsoAcoustics. Korzystając z uchwytu V120, monitory studyjne można ustawić niemalże dowolnie, a także umożliwić sobie łatwy dostęp do głośnika. Jest to również idealne rozwiązanie pod kątem dźwięku przestrzennego, czy obiektowego jak Dolby Atmos, gdzie wymagane jest odpowiednie rozmieszczenie głośników.

Aby sprawdzić, czy mocowanie V120 jest dla Ciebie odpowiednie, kliknij TUTAJ, aby skorzystać z kalkulatora IsoAcoustics.

Więcej informacji o produktach i technologii IsoAcoustics znajdziesz na dedykowanym landing page’u, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Kliknij poniżej.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors