Audiotech logo

IsoAcoustics ISO-PUCK 76 nominowane do TEC Awards 2021!

Jako dystrybutor marki IsoAcoustics, z dumą ogłaszamy, iż izolator ISO-Puck 76 został nominowany do nagrody w kategorii „Wybitne Osiągnięcia Techniczne” w kategorii „Production Essentials” podczas 36. dorocznej nagrody TEC. Nagrody Technical Excellence and Creativity (TEC) są przyznawane osobom, firmom i innowacjom technicznym stojącym za dźwiękiem w nagraniach, występach na żywo, filmach, telewizji, grach wideo i multimediach. Nagrody TEC to najwyższe wyróżnienie przyznane branży pro-audio i nagraniowej, przyznawane przez profesjonalistów z branży.

ISO-PUCK 76 jest najnowszym i największym dodatkiem do serii izolatorów ISO-PUCK firmy IsoAcoustics, zaprojektowanym dla cięższych monitorów studyjnych, subwooferów i wzmacniaczy gitarowych / basowych.

„To zaszczyt otrzymać nominację do nagrody TEC 2021 za ISO-PUCK 76” – mówi Dave Morrison, założyciel IsoAcoustics. „Projektując serię ISO-PUCK, staraliśmy się stworzyć narzędzie poprawiające wrażenia słuchowe użytkowników, pomagające im miksować z większą precyzją przy zachowaniu możliwie najniższego profilu. ISO-PUCK76 powstał w odpowiedzi na opinie klientów, którzy potrzebowali produktu dla cięższych monitorów bliskiego i średniego pola.”

W skład serii wchodzą także izolatory ISO-PUCK mini oraz ISO-PUCK, stworzone z myślą o średnich i mniejszych rozwiązaniach odsłuchowych. Przekonaj się już dziś jak działa technologia IsoAcoustics i popraw jakość swojego odsłuchu! Nie wierzysz, że to działa? Przetestuj, a przekonasz się na własnych uszach ????

Nominowani do nagród TEC reprezentują najwyższe osiągnięcia w swoich dziedzinach, określone przez panel profesjonalistów i liderów we wszystkich obszarach branż związanych z dźwiękiem. Głosowanie na 36. doroczną nagrodę TEC rozpocznie się 19 listopada 2020 r. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 22 stycznia w ramach NAMM Believe in Music Week.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors