Audiotech logo

„ISA Two: I can’t record without it.”

CJ Pierce, gitarzysta jednej z czołowych grup „nu metalowych” w USA Drowning Pool, opowiada o swoim wyposażeniu do codziennej pracy z dźwiękiem. W produkcji demówek Drowning Pool oraz lokalnych zespołów towarzyszą mu Saffire PRO 24 DSP i ISA TWO.

„Ostatnio, nagrywam więcej demówek w DP, jednocześnie kończę produkować lokalny zespół Suicide Hook. Saffire Pro 24 DSP daje wiele możliwości miksowania. Uwielbiam to co się mieści w tym pudełku, preampy mikrofonowe, kompresja, reverb. Technologia VRM jest niesamowita, dzięki niej otrzymuje świetne miksy z użyciem słuchawek, kiedy używam interfejsu w trasie. Isa Two jako preamp daje olbrzymi i klarowny tone, nigdy nie używałem żadnego innego preampu , który by mi to zapewnił. Gdy nasze tracki z demówek zabralismy do studia pytali, kto je produkował, brzmią pro i są gotowe do wykorzystania na nasze nowe CD.”

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors