Audiotech logo

Heritage Audio OST-6 v2.0 – obudowa do systemów 500

Heritage Audio OST-6 V2.0 – nowa wersja uznanej obudowy OST-6 jest już dostępna!

Sześcio-slotowa, profesjonalna obudowa z serii 500, montowana w stelażu rackowym, zapewniająca czyste, izolowane i obfite zasilanie dla wszystkich twoich modułów z serii 500.

Obudowa serii OST-6 V2.0 500 jest przeznaczona do montażu dowolnych modułów i urządzeń serii 500, w tym modułów „podwójnej szerokości”, a nawet najbardziej wymagających konstrukcji klasy A i urządzeń lampowych. Obudowa OST-6 V2.0 wykorzystuje technologię Heritage Audio On Slot, zapewniając maksymalną ochronę, filtrowanie i izolację dla każdego kanału. Podczas gdy większość obudów serii 500 dostępnych na rynku ma stosunkowo prostą konstrukcję zasilacza, zasadniczo zasilającą kanały równolegle, każdy kanał obudowy OST-6 V2.0 ma swój własny zasilacz, indywidualnie regulowany i izolowany od reszty. Gwarantuje to, że każdy zainstalowany moduł z serii 500 będzie działał z maksymalnym potencjałem, a żaden bardziej wymagajacy lub nawet wadliwy moduł nie wpłynie negatywnie na wydajność innego. Oprócz zmniejszenia zakłóceń, wiele urządzeń z serii 500 faktycznie wykazuje niższy poziom szumów własnych i lepszą wydajność, gdy są umieszczone w obudowie OST-6 V2.0, zwłaszcza przedwzmacniacze mikrofonowe.

Nową i ekscytującą funkcją w modelu V2.0 jest funkcja Link, umożliwiająca połączenie każdego kanału z następnym za naciśnięciem przycisku (przez tylny panel), bez konieczności stosowania kabli łączących!

Więcej informacji znajdziecie >>>TUTAJ!<<<

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors