Audiotech logo

Focusrite Vocaster – dźwięk na który zasługuje Twój podcast!

Focusrite Vocaster - tell the world

Nowa linia interfejsów audio Vocaster zapewni jakość dźwięku Focusrite milionom podcasterów

Vocaster to interfejs na który czekali podcasterzy. Łącząc wiodące w branży projekty interfejsów z głębokim zrozumieniem potrzeb podcasterów, Vocaster będzie nowym standardem w tworzeniu profesjonalnie brzmiących podcastów. 

Jak uzyskać studyjne brzmienie, na które zasługuje Twój podcast? Odpowiedź nigdy nie była bardziej oczywista. Ustaw poziomy, wzmocnij swój głos i wyróżnij się dzięki Vocasterowi w kilka sekund. Tworzenie świetnie brzmiących podcastów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki funkcjom Auto Gain, Enhance oraz narzędziu Easy Start.

Nowa seria obejmuje: Vocaster One, Vocaster One Studio, Vocaster Two i Vocaster Two Studio. Pakiety studyjne zawierają słuchawki studyjne HP60v oraz zupełnie nowe konstrukcje mikrofonów. Vocaster DM1 czerpie inspirację z klasycznego mikrofonu dynamicznego, a Vocaster DM14v daje użytkownikom możliwość profesjonalnego nagrywania podcastów. 

Vocaster zajmuje kluczową pozycję w dziedzinie nagrywania podcastów, oferując profesjonalną jakość dźwięku bardziej złożonych rozwiązań w bardziej pożądanej cenie, a także dodając kluczowe korzyści w zakresie przepływu pracy. Dla twórców podcastów, którzy chcą zwiększyć swój zasięg, lepsza jakość dźwięku, szereg inteligentnych funkcji, możliwość podłączenia telefonu i aparatu fotograficznego oraz dołączone oprogramowanie sprawiają, że Vocaster jest mądrzejszym i bardziej kompletnym wyborem niż mikrofon USB.

vocaster two studio produkty w zestawie

Główne cechy serii Vocaster

Jakość dźwięku Focusrite – Podłącz wybrany przez siebie mikrofon lub skorzystaj z naszych nowych, wysokiej jakości konstrukcji mikrofonów – i uzyskaj studyjną jakość dźwięku do swojego podcastu, z wystarczającym wzmocnieniem do obsługi wszystkich popularnych mikrofonów nadawczych – bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń.

Auto Gain – Naciśnij przycisk i zacznij mówić, Vocaster ustawi idealny poziom wzmocnienia dla Twojego głosu.

Enhance – Natychmiast dodaj jeden z trzech presetów – opracowanych we współpracy z wiodącymi podcasterami – za pomocą jednego przycisku i jednym kliknięciem ujawnij prawdziwą jakość swojego głosu dzięki kompresji i korekcji.

Wszystko, czego potrzebujesz – dzięki Hindenburg Lite do nagrywania, trzymiesięcznej wersji SquadCast Pro + Video oraz sześciomiesięcznej wersji Acast Influencer do publikowania, jesteś gotowy, aby wypuścić swój program w świat.

Wysokiej jakości wyjścia słuchawkowe – po jednym na każdy mikrofon, dzięki czemu każdy może słuchać programu w jakości studyjnej.

Możliwość podłączenia telefonu – Podłącz swój telefon za pomocą kabla TRRS – lub Bluetooth® w Vocaster Two – i wprowadź gości do rozmowy.

Podłączenie kamery – Podłącz Vocastera do kamery za pomocą jednego kabla TRS i dodaj studyjną jakość dźwięku do swojego vloga.

Lepsze dla wszystkich – W Vocasterze zrobiliśmy duży krok naprzód w zmniejszaniu wpływu naszych interfejsów na planetę. Dzięki starannie dobranym komponentom, bardziej zrównoważonym opakowaniom i 58% tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, Vocaster jest lepszy dla wszystkich.

Jak uzyskać dźwięk studyjny, na jaki zasługuje Twój podcast? Odpowiedź na to pytanie nigdy nie była bardziej oczywista. Uzyskaj niesamowity dźwięk z wystarczającym wzmocnieniem dla każdego mikrofonu podłączanego przez XLR. Ustaw poziomy, wzmocnij dźwięk jednym kliknięciem i w kilka sekund wyróżnij się dzięki Focusrite Vocaster One.

Jak uzyskać niezbędną konfigurację studia, której potrzebuje Twój podcast? Odpowiedź nigdy nie była bardziej oczywista. Uzyskaj dźwięk studyjny dzięki dołączonemu mikrofonowi profesjonalnej jakości. Dzięki zamkniętym słuchawkom studyjnym usłyszysz swój program w najdrobniejszych szczegółach. Ustaw poziomy, wzmocnij dźwięk jednym kliknięciem i w kilka sekund wyróżnij się dzięki Focusrite Vocaster One Studio.

Jak uzyskać studyjny dźwięk, na jaki zasługuje Twój podcast? Odpowiedź nigdy nie była bardziej oczywista. Uzyskaj niesamowite brzmienie dzięki dużemu zapasowi wzmocnienia dla każdego mikrofonu XLR – dla Ciebie i Twojego gościa. Nagrywaj rozmowy w studiu, przez telefon lub internet. Ustaw poziomy, wzmocnij dźwięk jednym kliknięciem i w kilka sekund wyróżnij się dzięki Focusrite Vocaster Two.

Jak uzyskać najlepszą konfigurację studia, jakiej potrzebuje Twój podcast? Odpowiedź nigdy nie była bardziej oczywista. Uzyskaj profesjonalny dźwięk dzięki dołączonemu mikrofonowi studyjnemu o brodcastowej jakości. Dzięki słuchawkom zamkniętym słuchawkom studyjnym usłyszysz swój program w najdrobniejszych szczegółach. Nagrywaj rozmowy w studiu, przez telefon lub online. Ustaw poziomy, wzmocnij dźwięk jednym kliknięciem i w kilka sekund wyróżnij się dzięki Focusrite Vocaster Two Studio.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors