Audiotech logo

Focusrite Scarlett w Centrum Analizy Wartości!

Centrum Analizy Wartości to instytucja, której misją jest doskonalenie wiedzy kadry kierowniczej poprzez organizację szkoleń dla pracowników firm prywatnych i uczelni. Również oni mierzą się z wyzwaniem prowadzenia szkoleń online. Szukając najbardziej optymalnego i stabilnego rozwiązania postawili na interfejs Scarlett 3rd Gen!

Centrum Analizy Wartości jest oddziałem Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa, prowadzącym działalność edukacyjną na profesjonalnym poziomie. Podobnie jak w innych podobnych placówkach, pojawienie się wirusa COVID-19 wymusza przeniesienie działalności CAW do Internetu. Nie może to jednak wpłynąć na jakość i atrakcyjność zajęć, a na te składa się obecnie również jakość dźwięku i obrazu.

Do takich zastosowań potrzebne jest proste, ale oferującego wysoką jakość i stabilność rozwiązanie. Finalnie padło na interfejs Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen, mikrofon krawatowy z nadajnikiem bezprzewodowym, mikrofon nagłowny, klasyczny mikrofon bezprzewodowy i nadajnik bezprzewodowy dla słuchawek.

Konfiguracja i połączenie takiego zestawu jest proste, można go też z łatwością przenieść i rozłożyć w dowolnym miejscu. Pozwoli on na prowadzenie zajęć w zespołach dwuosobowych, niezależnie od sytuacji. Wykorzystanie mikrofonów bezprzewodowych umożliwia wyjście poza statyczne siedzenie przed kamerą i np. swobodne przejście i poruszanie się przy tablicy, wszystko przy zachowaniu pełnej czytelności głosu.

Więcej informacji na temat działalności TNOiK oraz Centrum Analizy Wartości znajdziecie pod adresem www.tnoik.org i www.caw.pl

Poznaj interfejsy Focusrite Scarlett

Seria interfejsów Scarlett oferuje modele dopasowane do różnych potrzeb i konfiguracji, dla muzyki, podcastów, webinarów i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest najwyższa jakość dźwięku.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors