Audiotech logo

Focusrite Pro zorganizuje webinar „Wprowadzenie do Dante” na Twojej uczelni!

MP8R-racked-rgb LR

Focusrite Pro zaprasza na webinarium „Wprowadzenie do Dante” podczas, którego zostanie wytłumaczone jak działa Audio-over-IP , sieci Dante oraz jak w ten system wpisują się urządzenia Focusrite Red, RedNet i ISA. Celem webinarium jest zainteresowanie i zapoznanie studentów z technologią przesyłania sygnałów audio po sieci ethernetowej, którą z dużym prawdopodobieństwem będą stosować po ukończeniu szkoły i rozpoczęciu pracy jako realizatorzy czy też inżynierowie dźwięku.

Webinar prowadzony jest przez specjalistę od edukacji w firmie Focusrite Pro, Petera Tilleya. Czas (data i godzina) webinaru może być dopasowana do planu zajęć wykładowców i studentów. W jednym webinarium może brać udział nawet do 500 studentów jednocześnie. Zachęcamy do umożliwienia studentom możliwości zdobycia wiedzy w obszarze nowych technologii, jakim jest Audio-over-IP (AoIP). 

Wystarczy wypełnić formularz dostępny pod linkiem poniżej i przedstawiciel Focusrite Pro skontaktuje się z Państwem aby ustalić odpowiedni czas na przeprowadzenie webinaru.  Szkolenie prowadzone jest w jęz. angielskim. 

Osoby zainteresowane takim szkoleniem w języku polskim proszone są o kontakt z Krzysztofem Kowalewskim ([email protected], +66 88 70 419).

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors