Audiotech logo

Focusrite Pro – live stream At Home, At Home

3 grudnia dołącz do Focusrite Pro na live streamie At Home, At Home.

Weź udział w prezentacjach niedawno ogłoszonego RedNet R1 i interfejsów z serii Red, Q&A z wiodącymi realizatorami i producentami oraz posłuchaj, jak płynnie i skutecznie dostosować swój sposób pracy do domowego studia w postcovidowej rzeczywistości.

Naucz się jak podnosić efektywność i jakość Twoich produkcji korzystając z najbardziej uniwersalnych, elastycznych, profesjonalnych rozwiązań w świecie nagrań i odsłuchu. Zadbaj o to, aby urządzenia Red, RedNet i ISA czuły się jak w domu, w Twoim domu.

Obejrzyj na żywo pełne omówienie funkcji interfejsu Red 8Line, nowego członka potężnej serii interfejsów Red. Dzięki natywnym połączeniom z Thunderbolt 3, Pro Tools | HD i sieciami Dante, Red 8Line jest najlepiej brzmiącym i najbardziej wszechstronnym interfejsem audio od Focusrite z pełną kompatybilnością z każdym środowiskiem audio.

Zostanie również zademonstrowane jak przyspieszyć proces nagrywania i miksowania za pomocą urządzenia Rednet R1, wielofunkcyjnego, desktopowego kontrolera dla interfejsów Red. RedNet R1 posiada fizyczne przyciski z możliwością przypisania do nich wielu funkcji, jak również tworzy presety dla różnych konfiguracji I/O w matriksie RedNet Control. Wybieraj między perkusyjnymi i gitarowymi konfiguracjami lub przełączaj pomiędzy analogowymi torami efektowymi za jednym wciśnięciem przycisku. Focusrite Pro zaprezentuje również RedNet A16R MkII i RedNet D16R MkII – ulepszone wersje popularnych, wielokanałowych analogowych i cyfrowych interfejsów RedNet – jak również ISA 828 MkII, ADN8 i ADN2, czyli trzy nowe produkty niedawno dodane do legendarnej rodziny ISA, które wprowadzają klasyczne brzmienie Focusrite do sieci Audio-over-IP Dante.

W ramach celebracji ogłoszenia 4 nowych produktów zaprojektowanych w celu spełnienia wymagań współczesnych realizatorów, Focusrite daje możliwość, aby wygrać kontroler RedNet R1 i interfejs Red 8Line w ograniczonym czasowo konkursie.

Aby zdobyć więcej informacji i zgłosić swój udział w konkursie odwiedź: https://pro.focusrite.com/focusrite-pro-at-home-at-home-live-event

Obejrzyj stream w serwisie YouTube: https://www.youtube.com/FocusriteProTV

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors