Audiotech logo

Focusrite poszerza serię Vocaster o mikrofon i słuchawki!

Nowy zestaw Focusrite Vocaster Broadcast Kit dostarcza najwyższą jakość jakość dźwięku do interfejsów Vocaster One i Vocaster Two.

Po wprowadzeniu na rynek serii interfejsów Vocaster dedykowanej do podcastingu Focusrite prezentuje dwie nowe pozycje – Vocaster Broadcast Kit i Vocaster DM14v.

Vocaster Broadcast Kit łączy mikrofon dynamiczny Vocaster DM14v ze słuchawkami Vocaster HP60v, aby dostarczyć najwyższą jakość dźwięku do każdej konfiguracji podcastu.

Vocaster DM14v jest najlepszym mikrofonem dynamicznym Focusrite i jest idealny do każdego podcastu. Dzięki niskiej czułości i kardioidalnej konstrukcji z wbudowaną osłoną przeciwwietrzną i uchwytem przeciwwstrząsowym, sprawia, że nagrania będą gotowe dla  dla posiadaczy Vocaster One i Vocaster Two.

Konstrukcja słuchawek Vocaster HP60v pozwala klientom słyszeć swój program dokładnie tak, jak słuchacze i zachować komfort podczas dłuższych sesji nagraniowych.

Dzięki temu użytkownicy Vocaster One i Vocaster Two mogą teraz dodać świetny mikrofon do swojej konfiguracji, a użytkownicy Vocaster Two Studio mogą poszerzyć swój zestaw, aby uzyskać tę samą wysoką jakość dźwięku zarówno dla gościa, jak i gospodarza.

Zarówno Vocaster Broadcast Kit, jak i mikrofon Vocaster DM14v zapewnią profesjonalną jakość i dadzą pewność pewność, że Twój program wejdzie na wyższy poziom.

focusrite vocaster broadcast kit foto

Focusrite Vocaster Broadcast Kit

focusrite vocaster dm14v mikrofon

Focusrite Vocaster DM14v

Główne cechy

Stworzony do podcastów – dostrojony do nagrywania głosu
Zaprojektowany specjalnie do nagrywania głosu na najwyższym poziomie, Vocaster DM14v dostarcza dźwięk najwyższej jakości.

Skoncentrowane nagrywanie
Kardioidalna charakterystyka daje bardziej klarowne nagranie – priorytetowo traktując głos przed mikrofonem, a nie przestrzeń wokół niego.

Czytelne nagrania – bez popów
Wbudowana osłona przeciwwietrzna wycina kłopotliwe p, b i inne artefakty związane z podmuchami powietrza podczas nagrywania podcastu, bez konieczności stosowania pop-filtra.

Wolny od wstrząsów
Wbudowany uchwyt przeciwwstrząsowy usuwa ryzyko jakichkolwiek artefaktów dźwiękowych spowodowanych przez uderzenia lub wstrząsy Vocaster DM14v.

Zablokuj świat i pozostań przy rozmowie
Zamknięte słuchawki studyjne HP60v odcinają Cię od hałasu, dzięki czemu można skupić się na nagraniu, a nie na wszystkim, co dzieje się dookoła.

Cichy komfort – poduszki do długich sesji
Zachowaj komfort dzięki pluszowym poduszkom słuchawek HP60v, które zapewniają wygodę również podczas długich sesji.

Usłysz swój program dokładnie tak, jak usłyszą go słuchacze
Dzięki słuchawkom Vocaster HP60v będziesz słyszeć swój program dokładnie tak, jak ich słuchacze.

Gotowe do pracy – kabel XLR w zestawie
W zestawie masz wszystko, aby zacząć – zarówno Vocaster Broadcast Kit jak i Vocaster DM14v posiadają 3-metrowy kabel XLR, więc użytkownicy mogą od razu rozpocząć nagrywanie.

Focusrite Vocaster Broadcast Kit łączy najlepszy mikrofon dynamiczny Focusrite z wygodnymi słuchawkami, aby dostarczyć studyjną jakość dźwięku do Twojego programu. Vocaster DM14v sprawia, że profesjonalne nagrywanie głosu jest dostępne dla podcasterów. Nasze słuchawki Vocaster HP60v pozwalają usłyszeć Twój program dokładnie tak, jak usłyszą go Twoi słuchacze.

Wnieś studyjną jakość dźwięku do swojego podcastu z Vocaster DM14v, najlepszym mikrofonem dynamicznym od Focusrite, który uzupełni Twoją konfigurację z Vocasterem. Niska czułość, kardioidalna konstrukcja z wbudowaną osłoną przeciwwietrzną i uchwytem przeciwwstrząsowym sprawia, że nagrywanie głosu jest łatwe dla wszystkich podcasterów.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors