Audiotech logo

FOCUSrite in your studio – zgarnij zestaw FAST Bundle

Producenci, trzymajcie się krzeseł! Ruszył konkurs z niesamowitym zestawem FAST Bundle do wygrania. W ramach inauguracji grupy FOCUSrite on recording przygotowano tę wyjątkową okazję. Jeśli nie wiecie jeszcze, czym jest FAST Bundle, poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat jego zawartości.

Wyłonieni zostaną aż trzej zwycięzcy! Szczegóły konkursu znajdziecie w grupie na portalu FacebookFOCUSrite on recording

Konkurs trwa do 30 czerwca 2024 roku, do godziny 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone do 7 lipca 2024 roku. Powodzenia i zapraszamy do udziału!

FAST Limiter – zaawansowany limiter z funkcją Reference Mastering, umożliwiający precyzyjne kontrolowanie dynamiki nagrania. Wbudowany wizualizator graficzny pozwala na podejmowanie świadomych decyzji dotyczących masteringu.

FAST Equaliser – szybkie i intuicyjne narzędzie do miksowania dźwięków. Dzięki inteligentnemu silnikowi opartemu na sztucznej inteligencji, analizuje sygnał audio i automatycznie stosuje odpowiednie filtry EQ, zapewniając idealne dopasowanie do miksu

FAST Compressor – wykorzystuje sztuczną inteligencję do automatycznego dostosowywania dynamiki dźwięku, co pozwala na uzyskanie bardziej kontrolowanego i spójnego brzmienia. Został zaprojektowany z myślą o utrzymaniu płynności twórczego procesu.

FAST Reveal – Tworzy przestrzeń między dwoma konkurującymi ścieżkami w miksie, umożliwiając lepszą separację i klarowność. Automatycznie równoważy sygnały pierwszego planu i tła, co pozwala na zachowanie przejrzystości i blasku miksu.

FAST Verb – dodaje głębi i naturalności głosom oraz instrumentom, wykorzystując inteligentny silnik AI do szybkiego i łatwego uzyskania profesjonalnej jakości pogłosu. Opcje dostosowania umożliwiają uzyskanie dźwięku idealnie pasującego do nastroju utworu.

Konkurs trwa do 30 czerwca 2024 roku, do godziny 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone do 7 lipca 2024 roku. Powodzenia i zapraszamy do udziału!

Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors