Audiotech logo

Focusrite Clarett+ OctoPre w praktyce

W poniższym filmie Ryan Earnhardt z kanału Creative Sound Lab testuje preampy Clarett+ OctoPre i opowiada w jaki sposób używa wszystkich funkcji, które oferuje to urządzenie.

Ryan zwrócił dużą uwagę na bardzo wysoką jakość zegara konwertera, która słyszalnie poprawiła brzmienie nagrywanych sygnałów w stosunku do jego starego interfejsu, pokazuje również w  jaki sposób używać obwodów AIR, aby ułatwić sobie pracę z nagraniem oraz w jaki sposób używać wejść insertowych, jeśli używamy sprzętowych kompresorów i korektorów już na etapie rejestracji.

Focusrite Clarett+ OctoPre to ośmio-kanałowy przetwornik 24-bit/192kHz AD/DA dodatkowo wyposażony w osiem przedwzmacniaczy mikrofonowych i osiem wyjść liniowych. Bardzo dobrze brzmiące przedwzmacniacze mikrofonowe Focusrite z przełączanym trybem Air wydobywającym klarowne brzmienie zbliżone do klasycznych konstrukcji z kultowych stołów mikserskich Focusrite.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors