Audiotech logo

Focusrite Clarett+ 8Pre zrecenzowany w magazynie Muzyk

Od premiery oryginalnych Clarettów minęło już kilka lat i przez ten czas Focusrite stale rozwija tę serię, czego owocem jest ostatnia inkarnacja, czyli Clarett+. Franciszek Lis z magazynu Muzyk przetestował największy model z serii, czyli 8Pre, który dedykowany jest dla najbardziej wymagających użytkowników.

W samym teście możemy przeczytać, że „urządzenia Focusrite z serii Clarett+ to przede wszystkim doskonałe podzespoły w przystępnej cenie. Testowany interfejs 8Pre urzekł mnie jakością wykonania, stabilnością działania, jakością konwersji AD/DA oraz wzmacniaczami słuchawkowymi. W pełni analogowy układ AIR również był miłym zaskoczeniem ponieważ z reguły jestem raczej sceptycznie nastawiony do takich wynalazków.” Do tego recenzujący zwrócił również uwagę na sterowniki, które „…stoją na wysokim poziomie. Są stabilne oraz zapewniają zadowalający poziom latencji (RT). Mam z nimi styczność na co dzień w parze z różnymi interfejsami Focusrite.”

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors