Audiotech logo

FL Studio wyjęte z komputera, czyli Novation FLkey 37

Użytkownicy FL Studio nie mają łatwego życia, jeśli chcą korzystać z zewnętrznego kontrolera… ale remedium na to wydają kontrolery Novation FLkey. Pytanie tylko jak jest w praktyce? Na to już odpowie Łukasz kanału 24 Bity, który zrecenzował większy z dwóch modeli klawiatur, czyli FLkey 37.

Sprawdzona baza dla tej serii jaką jest uznana seria Launchkey Mk3, pozwala na spojrzenie na klawiatury nieco łagodniejszym okiem, ale jednak każdy kontroler jakoś działa z FL Studio, więc dowiedzmy się jak to wygląda z punktu widzenia użytkownika…

„Dla mnie to urządzenie wygląda jak żywcem wyjęte z klasycznego FL’a. (…) Kiedy zobaczyłem urządzenie to mówię – „wow! FL na żywo! (…) Po drugie integracja – naprawdę w znacznie przyjemniejszy sposób możemy dzięki temu urządzeniu pracować. Nieco ułatwia pracę i daje dużo frajdy. Dodatkowo ogólne możliwości i pracy z MIDI oraz note repeat.”

To tylko kilka zdań z podsumowania recenzji, więc sprawdźcie film sami!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors