Audiotech logo

Nowy efekt FAST Verb i zniżka dla klientów Focusrite i Novation!

FAST_Verb_Focusrite_hero

Do bardzo ciepło przyjętego przez producentów i realizatorów zestawu efektów dołączył nowy, tym razem pogłosowy. Ponadto, na użytkowników urządzeń Focusrite i Novation czeka ponad 60% zniżka na cały pakiet!

FAST Verb, podobnie jak jego poprzednicy, jest oparty na silniku AI smart:engine od Sonible. Dzięki temu efekty jest wstanie przeanalizować sygnał i błyskawicznie wybrać dla niego odpowiednie ustawienia. Oczywiście te wtyczki nie zmiksują całego utworu za nas, ale propozycje są dosyć trafne, a sam interfejs skonstruowany w bardzo intuicyjny i prosty do zrozumienia dla początkujących sposób. O ile w przypadku kompresora czy korektora nie jest to trudne do wyobrażenia, tak efekty przestrzenne wymagają więcej kreatywnych decyzji i mają ogromny wpływ na nastrój i umiejscowienie elementów w miksie. FAST Verb ułatwia nam ten proces dając swoją sugestię dla danego rodzaju źródła, jednocześnie pozostawiając kontrolę nad wszystkimi parametrami w naszych rękach i dodaje kilka kreatywnych efektów, takich jak Reverse reverb czy ciekawie brzmiący Bounce. Poniżej możesz obejrzeć świetną recenzję FAST Verb oraz pozostałych pluginów z tej rodziny!

Focusrite postanowił z tej okazji dodatkowo zachęcić posiadaczy zarejestrowanych urządzeń Focusrite i Novation, oferując 60% rabat, z 299,85$ na 99$ (bez VAT). Oferta jest ważna do 31 grudnia 2021 roku. Możecie z niej skorzystać logując się na swoje konto na customer.focusrite.com.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors