Audiotech logo

Eve Audio w Polsce

Monitory EVE Audio od razu zwróciły naszą uwagę podczas tegorocznych targów we Frankfurcie. Trudno mówić o odsłuchu monitorów na hali targowej, jednak fakt, że firma EVE AUDIO została założona przez Rolanda Stenz, głównego konstruktora i współwłaściciela firmy Adam Audio, zachęcał do przyjrzenia się z bliska tej nowej firmie i temu co proponuje.

Roland Stenz opuścił Adam Audio w czerwcu 2010 roku i w bardzo szybkim czasie zebrał wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów, których zadaniem było zdefiniowanie co monitor studyjny oznacza dzisiaj. Efektem tej dwuletniej pracy jest linia monitorów nowej generacji EVE AUDIO.

Filozofia i specyfikacja techniczna nowych monitorów EVE Audio brzmiały bardzo obiecująco. W przypadku monitorów studyjnych najważniejsze jednak jest jak sobie radzą przy wielogodzinnej pracy nad projektem. Mieliśmy możliwość przetestowania nowych monitorów EVE Audio w profesjonalnych warunkach w pomieszczeniach odsłuchowych w siedzibie producenta w Berlinie. Profesjonalizm zespołu EVE Audio i lata doświadczeń w pro-audio widać w tej firmie na każdym kroku: zaczynając od działu rozwoju, poprzez produkcję, kontrolę jakości, wsparcie i informacje on-line.

Całodniowa sesja odsłuchowa podważyła to, co dotychczas uważaliśmy za szczyt możliwości w dziedzinie monitorów studyjnych. Stało się dla nas oczywiste, że EVE Audio bardzo szybko zostaną uznane za nowe monitory referencyjne.

EVE Audio grają bardzo naturalnie. Wyjątkowo mocny, dynamiczny bas, przezroczysty środek i krystalicznie czyste brzmienie wysokich częstotliwości. Co ważne, nie męczą nawet po kilku godzinach pracy. Soczyste, szerokie brzmienie z wystarczającym zapasem mocy pozwala krytycznie i precyzyjnie ocenić swoje miksy. Do tego bardzo przyjazny interfejs użytkownika.

Audiotech od zawsze dostarcza na polski rynek najbardziej profesjonalny sprzęt do produkcji muzyki: Adam Audio, Brauner, Focusrite, KRK, Novation, Charter Oak, SSL, Ultrasone, TLAudio, VOVOX …. To tylko niektóre marki spopularyzowane przez nas w Polsce.

Teraz czas aby polska branża muzyczna odkryła monitory EVE Audio.

EVE Audio to nie bajka o niespełnionym marzeniu. Modele SC204 i SC205 można już odsłuchać u naszych parterów handlowych, np. w Music Store w Poznaniu, DJ Shop we Wrocławiu, Sklepie Muzycznym Pasja w Warszawie. Kolejne modele dostępne w Polsce już na początku lipca. 

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors