Audiotech logo

EVE Audio SC205 przetestowane na kanale 24Bity

EVE Audio SC205 często kojarzone są jako monitory małe, przez co nie zawsze uznaje się je najlepsze rozwiązania do produkcji i miksu. A co gdybym powiedział Wam, że jedyny błąd to to, że po prostu ich nie słyszeliście na własne uszy?

Łukasz z kanału 24Bity zmienił jakiś czas temu zmieniał swój odsłuch na SC205 i nagrał recenzję, w której opowiada o swoich wrażeniach z użytkowania:

Byłem naprawdę zaskoczony jak dużo dołu mają te głośniki i jaki ten dół jest wyrazisty, punktowy – bardzo dokładny. (…) I to jest coś co możecie bardzo często usłyszeć o tych głośnikach, bo każdy jest zaskoczony tym basem. Wiadomo, że nie mają bardzo niskiego subu, ale jest go wystarczająco do domowych studiów nagrań, bo ja musiałem w swoim pomieszczeniu przyciąć bas filtrem dolnopółkowym, bo było go za dużo.
To co mnie najbardziej urzekło to jak dokładny jest dźwięk i jak dużo jest w nim szczegółów. Ten dźwięk można w pewnym sensie zobaczyć – trochę jakby zaczął żyć w przestrzeni trójwymiarowej. (…)
Kolejną zaletą jest tutaj bardzo szeroki kąt słyszenia. (…) Gdy odchylimy się o głośników, to nadal słyszymy bardzo dobrze.

Więcej możecie dowiedzieć się z całego wideo na kanale 24Bity, które znajdziecie obok.

Dowiedz się więcej o SC205:

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors