Audiotech logo

Domowe studio z Maćkiem Karbowskim z Nebula Studio!

Maciek Karbowski z Nebula Studio skonfigurował sobie domowe studio, które pozwoli mu pracować gdy jest… w domu 😀 Nagrał ciekawy materiał, który być może pomoże i Tobie, jeżeli stoisz przed wyborem sprzętu i oprogramowania do domowego studia 🙂

U Maćka można znaleźć klawiaturę Arturia KeyLab Essential mk3, czyli doskonały kontroler MIDI, który spełnią oczekiwania zarówno początkujących producentów, jak i doświadczonych twórców muzycznych. Bez względu na poziom doświadczenia, ten uniwersalny i intuicyjny instrument zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, by tworzyć.

KeyLab Essential mk3 oferuje wygodne klawisze, które zapewniąją płynną i precyzyjną grę, ekspresyjne pady, a także liczne elementy sterujące zintegrowane z DAW (Digital Audio Workstation) i instrumentami wirtualnymi, które pozwolą Ci łatwo manipulować parametrami.

Dodatkowo oprogramowanie w postaci pakietów Arturia V Collection 9 oraz Arturia FX Collection 4 to pewność, że doskonała jakość dźwięku staną się synonimem Twojego studia. Jest to najwyższej jakości oprogramowanie, na które składają się emulacje studyjnych klasyków doprawione nowoczesnymi funkcjami oraz współczesne narzędzia software’owe, które spełniają potrzeby producentów XXI wieku!

Więcej informacji na temat produktów, które Maciek ma w studiu znajdziecie klikając poniżej. Miłego!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors