Audiotech logo

Darmowy pogłos płytowy Rev PLATE-140 od Arturia!

Arturia z okazji świąt ma dla wszystkich prezent! Najnowszą wtyczkę pogłosową Rev PLATE-140, czyli swoistą emulację klasycznego pogłosu płytowego EMT®️ 140!

Żadnych chwytów, żadnych wersji trial, po prostu świetna wtyczka pogłosowa za darmo. Jedyne co musicie zrobić to przed 31 grudnia ją pobrać i aktywować ????

Nie jest to stary reverb, tylko narodzony na nowo klasyk. To prawdziwie kreatywne narzędzie. Jest to dokładne odtworzenie kultowego pogłosu EMT®️ 140 i jego lampowego przedwzmacniacza. Klasyczny, pełny studyjny pogłos z „bujnym” ogonem. Świetny do wokalu i w celu dodania tego poszukiwanego kleju i przestrzeni w miksie.

REV Plate-140 wspiera formaty VST, AAX oraz AU.

Oryginalny EMT®️ 140 był przełomową technologią: był to pierwszy na świecie pogłos płytowy!

Jaśniejszy i bardziej wszechstronny niż poprzedzające go pogłosy sprężynowe i komory echa, ten płytowy pogłos stał się częścią praktycznie każdego najlepszego studia. Była to poważna inwestycja, kosztująca tyle co dom i ważąca ponad 4 osoby. Teraz, dzięki wyjątkowej technologii modelowania fizycznego Arturia, możesz używać tej legendy ze studia w swoim DAW, bez rozbijania banku i kręgosłupa! ????

Wtyczka pozwala filtrować dźwięk, zanim jeszcze trafi na płytę, dzięki czemu możesz pozbyć się tych mętnych częstotliwości, którymi nie chcesz zapychać miksu, i po prostu ciesz się bujnym, vintage’owym pogłosem, kiedy tylko chcesz.

Nieco wzbogacona wersja Arturii pozwala na wykorzystanie pre-delaya, aby zrobić trochę miejsca oryginalnemu brzmieniu. Do tego filtr górno-przepustowy na wejściu, pozwala dostosować ton. Zintegrowany chorus i EQ również czekają na rozkazy ????

Jak pobrać pogłos?

  1. Należy zalogować się do swojego konta na Arturia.com, lub stworzyć nowe jeżeli takiego nie posiadasz.
  2. Następnie pobierz Arturia Software Center, lub uruchom ten program od razu jeżeli już masz go na komputerze.
  3. Zaloguj się do swojego konta w Arturia Software Center, a następnie wybierz, zainstaluj i aktywuj REV Plate-140 do 25 grudnia 2019 roku.
  4. Enjoy!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors