Audiotech logo

Czy wiesz że?


 

  • Do każdego kontrolera Novation Launchkey Mk2 dostajesz obszerny pakiet sampli i loopów od Loopmasters. To aż 4GB!
  • Do każdego instrumentu Novation (Mininova, Ultranova, Bass Station II i Circuit) dostejesz paczkę 3GB Loopmasters.

Posłuchaj demo.


 

  • Novation w trosce o swoich klientów zapewnia dodatki dla użytkowników kupionych instrumentów i kontrolerów. Do syntezatorów wychodzą darmowe soundpacki stworzone przez światowej klasy producentów i artystów?   

Posłuchaj demo                                                                                                               Sprawdź soundpacki Novation.


 

  • Kontrolery Novation z serii Launchpad to zaraz po Pushu najlepiej integrujące się i wpółpracujące kontrolery z programem Ableton Live.

Sprawdź…

src=


 

  • Dzięki interfejsowi Novation Audiohub 2×4 pozbedziesz sie problemu z podpięciem większej ilości kontrolerów do swojego laptopa. Audiohub jako interfejs audio pracuje z próbkowaniem do 96kHz/24bit, dzięki wysokiej konwersji uzyskasz mniejszą latencję na live i łatwy dostęp do kontrolerów głośności. 

src=


 

  • Circuit components to zestaw dodatków dostępnych online (Cloud) dla użytkowników  Novation Circuit, na bierząco aktualizowanych przez firmę Novation.  Oprócz narzędzi takich circuit editor i akualizator firmware znajdują się równierz user Librarian i sample Librarian. Możesz zapisywać i wczytywać swoje biblioteki sampli, sesji offline i wszedzie tam gdzie jest dostęp do internetu.

src=


 

 

 

 

 

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors