Audiotech logo

Czy Sontronics robi najlepsze mikrofony wstęgowe? MOŻLIWE.

Jak wiele razy powtarzamy (aż do znudzenia!) Sontronics to dożywotnia satysfakcja, ale najpierw trzeba się przekonać o ich brzmieniu i jakości. Wygląda na to, że mamy kolejnego nawróconego w postaci Maćka Karbowskiego z Nebula Studio!

W teście znalazły się dwa z trzech dostępnych modeli wstęgowych tej firmy, czyli Sontronics Delta 2 i Sontronics Apollo 2, czyli jeden standardowy model oraz drugi stereofoniczny, w której dwie wstęgi są ustawione w technice Blumlein, czyli odchylone od siebie o 90 stopni. Mikrofony te stanęły w szranki z utytułowanymi modelami Royer R121 oraz Coles 4038, więc konkurencja zacna.

Jak wyglądało samo porównanie? Odbyły się dwie sesje nagraniowe, w których najpierw zostały nagrane bębny – prosty zestaw stopa, werbel i hihat, a następnie gitara akustyczna.

Decyzja Maćka? Tego zdradzać nie będziemy, polecamy obejrzeć cały film i przekonać się samemu! Miłego!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors