Audiotech logo

Co knuje Waldorf?

waldorf_hero

Waldorf, niemiecka marka, która stoi za kilkoma prawdziwie rewolucyjnymi rozwiązaniami i instrumentami w historii syntezy dźwięku, szykuje coś zupełnie nowego.

Premiery nowych instrumentów ze stajni Waldorfa to nieczęste wydarzenia. W ostatnich latach jednak były to dosyć ważne momenty. Śmiało można zaliczyć do nich premierę ich najbardziej ambitnego syntezatora Waldorfa Quantum (2018) czy w pełni opartej na technologi FPGA, wirtualno-analogowegej Kyry (2019). W 2020 roku na świat wyszedł desktopowy, przepotężny Iridium. Za to zaledwie kilka miesięcy temu zadebiutował Waldorf M, czyli instrument, który bazuje na legendarnej serii Microwave i wykorzystuje te same, choć unowocześnione i wzbogacone o nowe funkcje silniki syntezy.

Nikt jednak nie spodziewał się, że niemiecka firma już szykuje się do wypuszczenia kolejnego produktu. 13 lutego na SM Waldorfa pojawił się następujący post:

Waldorf_fb_post

Ze zdjęcia od razu możemy wyczytać, że z pewnością będzie to instrument posiadający klawiaturę, a podpis „Working. Under. Pressure.” Czy może być to nowa wersja Blofelda, który mimo tego, że niedługo stuknie mu 15 lat nadal jest popularny? A może będzie to wzbogacona o klawiaturę wersja jednego z modułów brzmieniowych Waldorfa, tak jak to było w przypadku Streichfetta i STVC? A może… będzie to zupełnie nowy instrument? Pewnie wkrótce się dowiemy ????

Więcej o instrumentach marki Waldorf: https://audiotechpro.pl/producenci/waldorf

Strona producenta: https://www.waldorfmusic.com/en/

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors