Audiotech logo

Cena promocyjna na Clarett 8Pre i 8PreX

src=

Ogłaszamy cenę promocyjną na najbardziej rozbudowane interfejsy serii Clarett, 8Pre i 8Pre X.  
Do końca roku interfejsy Clarett 8Pre i 8PreX, będzie można nabyć w cenach:

  • Clatett 8Pre – 4.400 złcena promocyjna 3.350 zł
  • Clarett 8PreX – 5.700 złcena promocyjna 4.150 zł

Cztery powody dla których warto skorzystać z promocji:

  • Klasyczny dźwięk Focusrite – preampy Clarett oferują bardzo niski poziom szumu (EIN -128) i zniekształceń, a także posiadają załączaną funkcję „Air” co powoduje modelowanie dźwięku renomowanych przedwzmacniaczy Focusrite ISA na bazie transformatora.
  • Elastyczność w nagrywaniu i miksowaniu – dzięki połączeniu thunderbolt nagrywamy, monitorując sygnał z wykorzystaniem efektów (dołączonych Softube i Focusrite)  przy bardzo niskiej latencji w czasie rzeczywistym. Dodatkowe wejścia / wejścia ADAT zapewniają niesamowitą elastyczność w rozszerzeniu interfejsu o dodatkowe wejścia/wyjścia.
  • Precyzyjna konwersja – Focusrite jest znany z najwyższej jakości cyfrowej konwersji audio, a seria Clarett nie jest wyjątkiem. Przetwornik Clarett próbkuje z 192kHz / 24-bit i zapewnia zakres dynamiki do 118dB (A / D z mic pre) / 119dB (D / A line out).
  • PC Windows Driver – Focusrite zapowiedział do końca roku driver PC Windows. Teraz użytkownicy systemów Win bedą mogli się cieszyć niską latencją, jakością preampów i konwersji. 

 

PC Windows Driver już dostępny! Więcej informacji tutaj.

 

 

 

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors