Audiotech logo

Audiotech wyłącznym dystrybutorem profesjonalnych mikrofonów MicW

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie profesjonalnymi mikrofonami pomiarowymi, również do zastosowań mobilnych nawiązaliśmy współpracę z micW, członka Spółki BSWA Technology Ltd. zajmującej się pomiarami akustycznymi i produkcją urządzeń pomiarowych (w tym mikrofonów pomiarowych). MicW wykorzystuje unikalne metody produkcji swoich kapsuł mikrofonowych, które zapewniają lepszą wydajność, niezawodność, jakość dźwięku i przejrzystość. W ofercie MicW znajdują się wysokiej klasy mikrofony do wielu zastosowań pomiarowych i nagraniowych. Mikrofony te znane są z doskonale czystego dźwięku, porządnego rzemiosła i lekkości stylu.

Marka MicW obejmuje mikrofony kilku serii, w tym :

serię „i” (iPhone) – mikrofony dla urządzeń mobilnych Apple i innych urządzeń przenośnych

serię „L” (Lavalier) – mikrofony krawatowe,

serię „M” (Measurement) – mikrofony pomiarowe,

Sezon koncertowy w pełni, więc warto zwrócić uwagę zwłaszcza na mikrofon i436, który ułatwi pracę przy ustawianiu każdego nagłośnienia. Zapraszamy do testów i zakupów u naszych partnerów handlowych.

 

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors