Audiotech logo

Audiotech na Festiwalu Soundedit ’23

W ten weekend startuje Soundedit ’23 – kolejna edycja organizowanego od 2009 roku łódzkiego święta producentów muzycznych i realizatorów dźwięku. Wydarzenie, za którym stoi Fundacja Art Industry i Maciej Werk, to jedyna tego typu impreza na świecie. Hasłem festiwalu od 15 lat niezmiennie jest „I am the sound”, a organizatorzy co roku przypominają wszystkim jak ważny jest czynnik ludzki w produkcji muzycznej. 

Event to starannie skrojona oferta koncertów i występów na najwyższym poziomie. Obecność tuzów takich jak Hania Rani, Michał Urbaniak czy The Sisters of Mercy to tylko mały wycinek tego co w tym roku wydarzy się muzycznie na łódzkiej imprezie.
Tradycyjnie, uhonorowane zostaną tegoroczne laureatki i laureaci Nagrody Człowieka Ze Złotym Uchem.
Przede wszystkim, uczestnicy będą mieli możliwość wziąć udział w różnorakich panelach, wykładach i warsztatach prowadzonych przez uznanych twórców – m.in. pojawi się gorący ostatnimi czasy temat sztucznej inteligencji – tym razem w kontekście branży muzycznej, pracy z dźwiękiem oraz kompozycji.

Po więcej informacji na temat programu wpadajcie na stronę festiwalu: https://soundedit.pl/

Audiotech ma zaszczyt współtworzyć łódzkie wydarzenie niemal od samego początku jego istnienia. Już od 2010 r. jesteśmy częstym gościem Soundeditu i na wielu edycjach można było nas spotkać. Braliśmy udział jako prelegenci, gospodarze warsztatów i konkursów, ale także dawaliśmy Wam możliwość poznania nowinek z obszaru rejestracji dźwięku i tworzenia oraz produkcji muzyki. W tym roku również nas nie zabraknie. 

Widzimy się w poniedziałek i wtorek – w dniach od 13 do 14 listopada, w sali D2 hotelu DoubleTree by Hilton o 9:00 startujemy z ekspozycją naszego asortymentu. Czego można się spodziewać?

Goście naszej ekspozycji będą mogli zapoznać się ze świeżutkimi premierami od naszych marek. 

Zapoznacie się z interfejsami Focusrite serii Scarlett 4th Gen, a także posłuchacie przekroju monitorów studyjnych – od rozwiązań budżetowych, na tych z najwyższej półki kończąc. Porównacie brzmienie produktów firm takich jak KRK czy EVE Audio.

Focusrite Scarlett 4th gen Oryginał Zremasterowany
EVE Audio - historia marki
KRK Systems - historia marki

Będą gorące nowości od teenage engineering, rozwiązania wibroizolacyjne od IsoAcoustics, trochę kontrolerów, grooveboxów i syntezatorów od marek takich jak NovationArturia i Waldorf.
Każdy znajdzie coś dla siebie – pokażemy Wam produkty ze wszystkich segmentów: te proponowane początkującym, jak i flagowce pokroju sprzętów takich jak Waldorf IridiumArturia Polybrute czy Novation SummitDla tych, dla których najważniejszy jest feeling klawiatury, przywieziemy produkty od StudiologicPonadto: przekrój mikrofonów od Sontronics i procesorów od marek Heritage Audio i WesAudio.

Studiologic - historia marki
Sontronics Historia Marki Miniatura

Uzbrójcie się w czas i przygotujcie się na garść przydatnych doświadczeń.

Do zobaczenia!

13-14.11.2023 r.
DoubleTree by Hilton
Sala D2, start 9:00

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors