Audiotech logo

Arturia wypuszcza nowy soft – tym razem 3 legendarne kompresory!

ARTURIA 3 COMPRESSORS YOU’LL ACTUALLY USE

Kultowe, rzadkie kompresory odtworzone za pomocą modelowania fizycznego, pozwalające dodać 50 lat dziedzictwa studyjnego do Twojego DAW.

Po sukcesie debiutanckich software’owych efektów w 2018 r., specjaliści Arturia, postanowili stworzyć pakiet kultowych kompresorów – wprowadzając 3 rzadkie, wysoko cenione kompresory studyjne do domeny cyfrowej, za pomocą ich wyjątkowej technologii modelowania TAE®.

Nowe produkty utrzymują etos “You’ll Actually Use” z poprzednich edycji dotyczących legendarnych filtrów i przedwzmacniaczy, czyli również są: łatwe w użyciu, intuicyjne, potężne i gwarantują ponadczasowe brzmienie.

Legendarna konstrukcja, nowoczesne możliwości

Całość została dokładnie zmodelowana na podstawie oryginalnych rozwiązań. Każda wtyczka oferuje unikalną kompresję i analogową ścieżkę sygnałową, od subtelnej saturacji, przez świetne i równe brzmienie, po pompującą potężną kompresję. Warto podkreślić, że te wtyczki nie tylko brzmią fantastycznie, ale również zostały zaktualizowane o współczesne możliwości jak przetwarzanie mid-side, sidechaining, czy kompresję równoległą opartą na jednym pokrętle. Teraz całość może zabrzmieć jeszcze lepiej.

Arturia wykorzystała tę samą technologię, która stoi za cenioną, wielokrotnie nagradzaną paczką instrumentów V Collection. Inżynierowie bardzo dokładnie zmodelowali klasyczne rozwiązania od Gates, Universal Audio oraz DBX. Są to legendarne rozwiązania z lat 50 i 60, w które tchnięto życie i dostosowano do pracy z wyzwaniami współczesnej produkcji muzycznej. Każdy kompresor poza świetnym brzmieniem, oferuje wiele presetów od inżynierów dźwięku, jak też wiele użytecznych porad dotyczących pracy z dźwiękiem i sound designu, aby wyciągnąć z kompresorów jak najwięcej.

Na 3 Compressors You’ll Actually Use składają się:

Comp TUBE-STA

Perfekcyjnie zrekreowana wersja rzadkiego lampowego kompresora broadcastowego Gates STA-Level. Wymarzone ocieplanie brzmienia basu i wokali.

Comp FET-76

Dokładnie zmodelowany, legendarny kompresor 1176 doładowany nowymi funkcjami. Znany z szybkiego parametru ataku, mocnego punchu i wszechstronności.

Comp VCA-65

Oryginalna interpretacja klasycznego kompresora dbx 165A, który wzsławił się świetnym efektem na perkusji, basie i wszelkich innych perkusjonaliach.

Każda wtyczka udostępnia również wysokiej jakości, skalowalne GUI, które prezentuje się naprawdę dobrze i pozwala podziwiać oryginalny wygląd konstrukcji w wysokiej rozdzielczości.

Arturia dopiero wystartowała z nowym produktem, w związku z czym oferuje początkową niższą cenę. Użytkownicy posiadający inne produkty Arturii, proszeni są o zalogowanie się na swoje konto i sprawdzenie ewentualnej oferty specjalnej ????

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta TUTAJ.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors