Audiotech logo

Arturia wypuszcza nowy firmware do syntezatora MicroFreak, sygnowany jako V3!

Ewolucja wariactwa trwa. Łącząc wybuchową, hybrydową kreatywność MicroFreaka z algorytmicznymi geniuszami – Noise Engineering – firmware w wersji V3 wprowadza małego wariata na jeszcze wyższy poziom!

3 nowe algorytmy brzmieniowe!

Bass, SawX, Harm to 3 nowe algorytmy zaprojektowane przez Noise Engineering, które wprowadzają MicroFreaka na nowy poziom uderzającej cyfrowej ostrości, ukazując kompletną paletę brzmień.

Tryb unison!

Spraw, aby twoje basy były potężniejsze, a melodie masywniejsze niż kiedykolwiek, dzięki 4-głosowemu unisono dla wszystkich trybów oscylatora. Pójdź o krok dalej, modulując odstrojenie unisono, z zakresem do 12 półtonów dla ogromnych skumulowanych barw.

Nowe presety i więcej slotów!

Liczba slotów do zaprogramowania wzrosła z 256 do 384, w tym dodano 96 dodatkowych, nowych presetów fabrycznych, aby uzyskać więcej muzycznego szaleństwa od razu po uruchomieniu syntezatora!

Usprawnienia dotyczące presetów

Ostatni zapisany preset zostanie ponownie załadowany po ponownym uruchomieniu MicroFreaka, najnowszy akord w trybie Chord zostanie zachowany w presecie, a to nie wszystko!

Więcej dokładnych danych znajdziecie na oficjalnej stronie Arturia w informacjach dotyczących nowej wersji firmware ????

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors