Audiotech logo

Arturia wypuszcza MiniFreak V!

W 2022 roku Arturia wprowadziła na rynek MiniFreak, czyli potężny i ekspresyjny hybrydowy syntezator. Kontynuując spuściznę marki polegającą na wypełnianiu luki między sprzętem a oprogramowaniem, towarzyszył mu MiniFreak V, lustrzane odbicie MiniFreaka w formie oprogramowania. W 2023 roku Arturia udostępnia MiniFreak V jako samodzielną wtyczkę dla wszystkich użytkowników!

Uderzając w idealną równowagę między analogiem i cyfrą, MiniFreak V jest wirtualnym instrumentem łączącym cyfrowe silniki dźwiękowe z modelowanymi filtrami analogowymi, zwinną modulacją, intuicyjnym sekwencjonowaniem i bogatymi stereofonicznymi efektami, jak nic wcześniej.

Nowy hybrydowy dźwięk
Odkryj nieskończone możliwości dźwiękowe, od ciekawskich, przez pełne wdzięku, po ultragrube, dzięki eksperymentalnej architekturze MiniFreak V.

Wyraź i zautomatyzuj
Spraw, aby MiniFreak V działał dla Twojego dźwięku i projektów poprzez sekwencjonowanie, automatyzację lub programowanie ekspresji w Twoim DAW.

Projekt głębokiego dźwięku
Skorzystaj z matrycy modulacji MiniFreak V, odpal wiele instancji i stwórz mnóstwo dzikich i inspirujących dźwięków bez ograniczeń sprzętowych.

Integracja z MiniFreakiem
Bezproblemowo wymieniaj i edytuj presety, kontroluj parametry MiniFreak V i występuj, łącząc MiniFreaka z MiniFreak V!

Więcej informacji na stronie arturia.com

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors