Audiotech logo

Arturia wypuszcza Augmented BRASS!

Arturia prężnie poszerza serię instrumentów AUGMENTED. Teraz nadszedł czas na instrumenty dęte blaszane, czyli BRASS

_Augmented BRASS

Odkryj nową erę kinowego dźwięku, od emocjonujących kameralnych składów po grzmiące fanfary nasycone syntetycznym brzmieniem. Rewelacyjnie nagrane próbki brzmieniowe i potężne silniki syntezatorowe i samplowe. Do tego modulacja, morphing i wiele więcej. Odkryj Augmented BRASS.

_Dynamiczna biblioteka próbek

Od pełnych orkiestrowych brzmień, przez kameralne rogi i trąbki, po dzikie brzmienie zdegradowane przez taśmę. To idealne połączenie dla tworzenia nowoczesnych brzmień instrumentów dętych blaszanych.

_Najnowocześniejsze silniki syntetyczne

Wzbogacaj znane brzmienia instrumentów dętych blaszanych za pomocą syntezy, od wirtualnego basu analogowego po nowy silnik „Simpler” do tworzenia uderzeń i bliżej nieokreślonych tekstur.

_Ekspresja i morphing

Dokonuj rozległych zmian w dowolnym dźwięku za pomocą kontrolki Morph lub intuicyjnie zmieniaj kluczowe cechy dźwięku za pomocą szybkich makr.

_Głęboki sound design

Dostosuj swoje próbki i warstwy syntetyczne oraz dodaj niestandardowe modulacje, arpeggiacje, efekty i makra w jednym miejscu.

_Wszechstronne presety

Setki fachowo przygotowanych presetów, od znanych brzmień instrumentów dętych blaszanych po eksperymentalne brzmienia, zaprojektowanych dla każdego stylu muzycznego.

_Ulepszenia interfejsu

Mając na uwadze opinie użytkowników, Arturia zaktualizowała sposób pracy z modulacją, poprawili wizualne informacje zwrotne i dodali funkcje, takie jak panoramowanie poszczególnych partii i przesunięcie klawiatury – dla wszystkich instrumentów z serii Augmented.

Pamiętajcie, że mnóstwo rewelacyjnych instrumentów Arturia można nabyć w atrakcyjnej cenie kupując cały pakiet V Collection. Żeby wam ułatwić sprawę, klikając poniżej, możecie się dowiedzieć co i jak 😉

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors