Audiotech logo

Arturia wypuszcza 3 nowe efekty modulacyjne!

Portfolio świetnych efektów Arturii poszerza się. Tym razem czas na 3 Modulation FX you’ll actually use! To nie są zwykłe wtyczki modulacyjne, to emulacje sprawdzonych klasyków, odwzorowane z obwodową wręcz dokładnością, wychwytujące każdy niuans tonalny ich poprzedników sprzętowych i dodające bogactwo nowych, zaawansowanych funkcji.

To kolejne 3 efekty, których faktycznie będziesz używać!

Oszałamiający analogowy chorus, bogaty wielotrybowy flanger i wirujący podwójny phaser – zanurz swój miks w hipnotyzującym kolorze.

Chorus DIMENSION-D – natychmiastowy blask bazy stereo

Jedna z najbardziej poszukiwanych jednostek efektowych wszechczasów. Prosta obsługa w 4 trybach, zapewniająca pięknie płynny chorus za dotknięciem przycisku, wraz z doskonale emulowanym ciepłem BBD.

Flanger BL-20 – zaawansowana potęga modulacji

Flanger, ale nie taki, jaki znasz. Rzadki klejnot studyjny, który w krótkim czasie przeobraża wątpliwe stereo do modulacji złożonej nie z tego świata, wzmocnionej analogowym charakterem.

 

Phaser BI-TRON – podwójny, kosmiczny phaser

Nieuchwytny podwójny phaser, który emanuje urokiem butikowego efektu gitarowego. Dwa obwody fazowe, zaawansowane opcje routingu i ciepły, wyraźnie szczegółowy dźwięk, który oszałamia.

 

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors