Audiotech logo

Arturia wypuszcza 3 Delays You’ll Actually Use

Arturia 3 Delays You’ll Actually Use – Prawdziwie kreatywny zastrzyk dla Twojego DAW

Arturia wypuszcza kolejny zestaw z serii “Effects You’ll Actually Use”. Tym razem są to 3 efekty typu delay. Paczka zawiera świetnie brzmiące i zróżnicowane efekty delay: vintage’owy delay tape echo, legendarny „bucket brigade” oraz zupełnie nowy, innowacyjny autorski efekt Arturii.

Tak jak w przypadku poprzednich produktów z tej serii, „3 Delays You’ll Actually Use” obiecują to, co mówi nazwa. Muzycy, producenci i użytkownicy będą mogli zaprzestać szukania odpowiedniego efektu w czasie pracy nad projektem w celu znalezienia właściwego brzmienia, a będą mogli od razu osiągnąć „to coś” i cieszyć się legendarną jakością efektu delay.

Arturia zmodelowała 2 cenione efekty i opracowała swój własny. Saturowany efekt taśmowy, efekt typu lo-fi BBD feedback oraz cyfrowy, syntetyczny, nowoczesny delay. W tej paczce masz wszystko.

Dzięki ekskluzywnym technologiom modelowania TAE oraz Phi – tym samym, które stoją za wielokrotnie nagradzanym V Collection – Arturia kompletnie przywołała do życia legendarne efekty i stworzyła jeden na miarę XXI wieku.

W paczce znajdują się:

  • DELAY TAPE-201 – Zmodelowany, popularny efekt „space echo” z lat 70. Ukochany przez gitarzystów i studia. Teraz ta ikona odrodzi się w Twoim DAW wraz z perfekcyjną emulacją, saturacją i potężnymi nowymi funkcjami.
  • DELAY MEMORY-BRIGADE – Legendarny pedał gitarowy „memory” BBD został przeniesiony do Twojego DAW. Udostępnia przefiltrowane, ciemne brzmienie Lo-fi z ogromnymi możliwościami feedbacku. Daje niesamowitego kopa!
  • DELAY ETERNITY – nowoczesny, oryginalny efekt delay wypakowany potężnymi możliwościami modulacji, LFO, dwoma liniami opóźniającymi oraz efektami „niszczącymi” brzmienie w pętli. Totalnie nowatorskie podejście.

 

Wszystkie efekty zostały opatrzone wysokiej jakości interfejsem graficznym, a także zawierają sporo presetów, dzięki którym bardzo szybko można dojść do interesujących rezultatów.

Efekty można zakupić na stronie producenta, a także są dorzucane do pakietu AudioFuse Creative Suite, który jest dostarczany wraz z interfejsami audio od Arturia!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors