Audiotech logo

Arturia wypuściła aktualizację do V Collection sygnowaną jako 7.2

Zespół programistów Arturia wysłuchał opinii użytkowników – pasjonującej społeczności Eksploratorów dźwięku – i ulepszył V Collection 7, aby spełnić ich potrzeby. Dzięki aktualizacji, V Collection 7 jest bardziej wydajny, inspirujący i usprawniony niż kiedykolwiek wcześniej. Jest to darmowa aktualizacja optymalizacyjna, która sprawia, że praca z V Collection to jeszcze większa przyjemność niż dotychczas.

Co nowego w aktualizacji?

Szybsza zmiana presetów

Czas potrzebny na zmianę presetów został znacznie skrócony. Znajdź idealny dźwięk szybciej lub natychmiast przywołaj swoje ulubione patche.

Mniejsze instalacje patchów

Jeśli masz już zainstalowany instrument, wszelkie przyszłe pliki aktualizacyjne dotyczące patchów będą znacznie mniejsze. Dzięki temu aktualizacje oprogramowania Arturia Software Center są łatwiejsze i szybsze w instalacji.

Niestandardowa ścieżka zasobów

Wszystkie zasoby instrumentów można przenieść do wybranego folderu. Jest to przydatne, jeśli pracujesz z wieloma dyskami / urządzeniami lub masz ograniczoną pamięć wewnętrzną.

Poprawki bugów

V Collection 7.2 również rozwiązuje szereg innych problemów z wydajnością – jest teraz po prostu bardziej stabilny, wydajny i łatwy w użyciu.

Poprawiona wydajność graficzna

Wszystkie instrumenty w V Collection zostały zoptymalizowane pod kątem animacji i grafiki. Zapewnia to lepszy wygląd i zmniejsza obciążenie procesora.

Nie pozostaje nic tylko się cieszyć, instalować i działać! Kreatywności! ????

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors